Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Wielkopolskie, Piła

Firma Geodezyjna SATTELGEO Polska, R. Ślipko & S. Sieg s.c.


Aleja Poznańska 139
64-920 Piła
kom. 788 664 467

biuro@sattelgeo.pl
www.sattelgeo.pl
Firma Geodezyjna SATTELGEO Polska, R. Ślipko & S. Sieg s.c.

 • mapa do projektu, wytyczenie, inwentaryzacja
 • obsługa budownictwa i przemieszczenia
 • nawigacja satelitarna (mapy, systemy, sprzęt)
 • opis :

  Firma SATTELGEO Polska, Robert Ślipko & Szymon Sieg s.c. została założona w 2015 roku w formie spółki cywilnej z myślą o świadczeniu usług geodezyjnych na najwyższym poziomie. Jesteśmy profesjonalistami specjalizującymi się w geodezji inżynieryjnej i przemysłowej, w kompleksowej obsłudze inwestycji na każdym etapie - od projektowania, poprzez realizację budowy do jej inwentaryzacji i eksploatacji. Od chwili powstania kładziemy nacisk na rozwój nowoczesnych technologi i technik pomiarowych oraz na własny rozwój poprzez permanentne zdobywanie wiedzy. Mimo tego, że jako firma jesteśmy od niedawna na rynku, jako geodeci posiadamy wieloletnie doświadczenie, które było zdobywane na największych budowach na lokalnym rynku. Posiadamy zaawansowany sprzęt geodezyjny (każdy nasz sprzęt posiada aktualny certyfikat kalibracji i atestacji), który pozwoli nam sprostać każde Państwa zadanie - tachimetr firmy Leica FlexLine TS06Plus 3'' przeznaczony do pomiarów o bardzo wysokiej dokładności, odbiornik GNSS firmy Topcon HiPer SR oraz niwelator firmy Leica Sprinter 150M idealnie spisujący się w skomplikowanych i najbardziej zaawansowanych pomiarach niwelacyjnych. Nie ograniczamy świadczenia swoich usług do konkretnych miejsc - w miarę potrzeb swoich klientów usługi możemy świadczyć na terenie całego kraju, a także zagranicą. Dzięki temu, że jesteśmy zaangażowani i ambitni oraz dzięki naszej pasji do geodezji, możemy podjąć się każdego zlecenie dostarczając optymalne i innowacyjne rozwiązanie. Zapraszamy do współpracy.


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Pożar w Wólce Kosowskiej okiem satelity
  czy wiesz, że...
  © 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

  O nas

  Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

  Historia

  Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
  Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

  Reklama

  Zapraszamy do kontaktu na adres
  redakcji:

  Kontakt

  Redaktor prowadzący:
  Damian Czekaj
  Sekretarz redakcji:
  Oliwia Horbaczewska
  prześlij newsa

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS