Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Śląskie, Jaworzno

GEOMAP - USŁUGI GEODEZYJNO INŻYNIERYJNE


Prosta 19
43-600 Jaworzno
kom. 791-764-760

magdalenaczaicka@interia.pl
geomap-jaworzno.pl/
GEOMAP - USŁUGI GEODEZYJNO INŻYNIERYJNE

 • mapa do projektu, wytyczenie, inwentaryzacja
 • mapa prawna, podział, rozgraniczenie
 • ewidencja gruntów i budynków
 • obsługa budownictwa i przemieszczenia
 • zakładanie osnów
 • opis :

  GEOMAP firma z Jaworzna, działająca w branży geodezji i kartografii, budownictwa oraz górnictwa i geologii. Jesteśmy konkretni i rzetelni. Dotrzymujemy uzgodnionych cen i terminów. Współpracujemy zarówno z klientem indywidualnym jak i biznesowym. Podstawowym obszarem wykonywania zleceń są województwa śląskie i małopolskie, aczkolwiek duże zlecenia realizujemy na terenie całego kraju. Wykonujemy szereg usług w tym m.in.: mapy, tyczenia, geodezyjne inwentaryzacje, geodezyjna obsługa budowy, podziały, dokumentacje do celów prawnych, dokumentacje do celów projektowych i wiele innych. Ponadto posiadamy uprawnienia mierniczego górniczego, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się wykonania zadań z zakresu prognozowania wpływów eksploatacji górniczej, określania odkształceń i deformacji powierzchni terenu, obsługi mierniczej zakładów górniczych, wykonania numerycznych map zgodnie z Polską Normą do dokumentacji geologicznych, hydrogeologicznych, projektów zagospodarowania złoża itp. Mamy bardzo duże doświadczenie (współpraca z Kompanią Węglową oraz Akademią Górniczo-Hutniczą) oraz specjalistyczny sprzęt do zakładania linii obserwacyjnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, nowoczesny sprzęt (tachimetry, niwelatory, dalmierze, zestawy GPS RTK, skanery, plotery), oprogramowanie (WinKalk, Mikromap, Operat, AutoCad), dlatego jesteśmy w stanie podjąć się wykonania każdego zlecenia. http://geomap-jaworzno.pl/ Magdalena Czaicka 791-764-760 magdalenaczaicka@interia.pl ul. Prosta 19 43-600 Jaworzno Geodezja Jaworzno, Geodeta Jaworzno, GEOMAP


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Testy skanera SPL w Kopenhadze
  czy wiesz, że...
  © 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

  O nas

  Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

  Historia

  Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
  Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

  Reklama

  Zapraszamy do kontaktu na adres
  redakcji:

  Kontakt

  Redaktor prowadzący:
  Damian Czekaj
  Sekretarz redakcji:
  Oliwia Horbaczewska
  prześlij newsa

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS