Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Pomorskie, Wejherowo

Geodezja-Projekt Biuro Usług Geodezyjnych i Projektowych


3 Maja 7 lok.4
84-200 Wejherowo
kom. 603 769 942

geodezja-projekt@wp.pl
www.geodezja-projekt.pl
Geodezja-Projekt Biuro Usług Geodezyjnych i Projektowych

 • mapa do projektu, wytyczenie, inwentaryzacja
 • mapa prawna, podział, rozgraniczenie
 • obsługa budownictwa i przemieszczenia
 • opis :

  Firma działa na rynku nieprzerwanie od 1990 roku. Realizujemy zlecenia głównie na terenie powiatu wejherowskiego, puckiego i kartuskiego. Wykonujmy wszelkie prace z zakresu geodezji miejskiej, prawnej i inżynieryjnej, począwszy od całościowej obsługi geodezyjnej dużych inwestycji budowlanych, a skończywszy na drobnych zleceniach od osób prywatnych. Wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku oraz wysokie kwalifikacje naszych fachowców zapewniają wysoką jakość i profesjonalizm świadczonych usług. Zlecenia naszych klientów realizujemy sprawnie i z najwyższą starannością. Geodezja to nasza pasja - rozwiążemy każde zagadnienie z dziedziny geodezji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy fachowość i solidność usług, konkurencyjne ceny oraz szybkie wykonywanie powierzonych zleceń. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z uprawnionym geodetą.


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Jak skanowano największy atlas świata
  czy wiesz, że...
  © 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

  O nas

  Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

  Historia

  Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
  Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

  Reklama

  Zapraszamy do kontaktu na adres
  redakcji:

  Kontakt

  Redaktor prowadzący:
  Damian Czekaj
  Sekretarz redakcji:
  Oliwia Horbaczewska
  prześlij newsa

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS