wiadomościreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

MOGEO


ul. Kanta 42A lok.18
10-691 Olsztyn
kom. 792 902 333

kontakt@mogeo.pl
www.mogeo.pl
MOGEO

 • mapa do projektu, wytyczenie, inwentaryzacja
 • mapa prawna, podział, rozgraniczenie
 • zakładanie osnów
 • teledetekcja, fotogrametria
 • zdjęcia lotnicze i satelitarne (sprzedaż)
 • GIS (systemy, software, dane)
 • nawigacja satelitarna (mapy, systemy, sprzęt)
 • opis :

  Jesteśmy nowoczesną, szybko rozwijającą się firmą świadczącą usługi geodezyjne na terenie miasta Olsztyn oraz powiatu olsztyńskiego. Posiadamy uprawnienia zawodowe w dziedzinie Geodezji i Kartografii w zakresie 1 i 2. Wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży geodezyjne pozwala nam na rzetelne, sprawne i terminowe wykonywanie powierzonych zadań. Oferta: -Podział nieruchomości -Rozgraniczanie nieruchomości -Wznowienie granic -Pomiary sytuacyjno-wysokościowe -Aktualizacja mapy -Mapy do celów projektowych -Mapy do celów prawnych -Sporządzanie i redakcja map numerycznych -Obiektowanie map -Wytyczanie budynków -Inwentaryzacja budynków -Pomiary powykonawcze sieci -Pomiary powykonawcze przyłączy -Pomiary powykonawcze budynków -Kompletowanie dokumentacji geodezyjnej -Druk dokumentacji geodezyjnej Posiadamy specjalną ofertę przeznaczoną dla firm geodezyjnych: kompleksowo sporządzamy mapy numeryczne wraz z obiektowaniem zgodnym z obowiązującymi wymaganiami Ośrodków Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej. Pliki wynikowe obiektowania przeznaczone do programów: EWMAPA, TurboMapa i C-GML dostarczamy w terminie nie przekraczającym 1-2 dni roboczych. Oferujemy również druk dokumentacji geodezyjnej oraz map do formatu A3 włącznie.


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Mobilne skanowanie na Motławie
  czy wiesz, że...
  © 2023 Geo-System Sp. z o.o.

  O nas

  Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

  Historia

  Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
  Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

  Reklama

  Zapraszamy do kontaktu na adres
  redakcji: geoforum@geoforum.pl

  Kontakt

  Redaktor prowadzący:
  Damian Czekaj
  e-mail: geoforum@geoforum.pl
  prześlij newsa

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS