Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Śląskie, Katowice

PROTEKTOR Marek Wagemann


Al. W.Korfantego 8
40-004 Katowice
tel. (32) 781 09 50
kom. 602 737 324

poczta@agencja-protektor.pl
www.agencja-protektor.pl

opis :

Szanowni Państwo Uprzejmie informujemy, że nasza Agencja zajmuje się między innymi pozyskiwaniem inwestorów i organizacją finansowania inwestycji ze źródeł zagranicznych: - Business Angels - Joint Venture - Private Equity - Venture Capital Mamy dostęp do instytucji finansowych i profesjonalnych inwestorów z całego świata. Minimalna kwota inwestycji: 1 000 000 $ Oferujemy pozabankowy faktoring dla firm o rocznych obrotach od 3 000 000 PLN - Akceptujemy zadłużenie w ZUS, US, brak zdolności kredytowej, negatywną historię w BIK, BIG lub KRD i zajęcia komornicze ! Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z aktualną ofertą naszej Agencji ! Marek Wagemann


uaktualnij danefirmy

firma
miasto
kategoria
Jak oszukać GPS?
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS