Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Podlaskie, Białystok

Astromeria Geodezja i Kartografia Agnieszka Dobrogowska


Zygmunta Starego 16
15-135 Białystok
kom. 604-402-909

astromeriagik@gmail.com
Astromeria Geodezja i Kartografia Agnieszka Dobrogowska

 • mapa do projektu, wytyczenie, inwentaryzacja
 • mapa prawna, podział, rozgraniczenie
 • opis :

  O mnie: Pracuję w zawodzie od 2002 r., doświadczenie zdobywałam pod okiem najlepszych geodetów w województwie – w PUGiK „Geo-Serwis” s.c., gdzie opracowywałam podziały nieruchomości na zlecenie Urzędu Miejskiego w Białymstoku, Starostwa Powiatowego w Białymstoku, Urzędów Gmin z województwa podlaskiego oraz wielu inwestorów (CH Auchan, Kopernik Development, AJW Management Investment, …………… i innych). Posiadam uprawnienia geodezyjne w zakresie 1 i 2. Pracuję w programach Gis-Mapa, EW Mapa, Turbo-Map, MikroMap. Jestem członkiem Stowarzyszenia Geodetów Polskich. O firmie: Wykonuję zlecenia na usługi geodezyjne od osób prywatnych, firm oraz instytucji. Moją specjalnością są podziały nieruchomości, połączenia działek, wznowienia znaków granicznych, wyznaczenia punktów granicznych ujawnionych uprzednio w ewidencji gruntów i budynków, opracowania do celów prawnych (w tym modernizacje ewidencji gruntów i budynków). Ponadto opracowuję mapy aktualne oraz do celów projektowych w formie analogowej i numerycznej. Wykonam również inwentaryzację powykonawczą (budynki, sieci uzbrojenia terenu, przyłącza domowe, zagospodarowanie terenu). Oferta dla jednostek wykonawstwa geodezyjnego: - kameralne opracowanie operatów podziałowych, połączeń działek, wznowienia znaków granicznych, wyznaczenia punktów granicznych ujawnionych uprzednio w egib, regulacji stanów prawnych, modernizacji ewidencji gruntów i budynków, w tym również pisemne zawiadomienia stron o czynnościach geodety na gruncie -opracowanie map zasadniczych do celów projektowych, od opracowania szkiców polowych do wydruku gotowych map wraz ze złożeniem operatu technicznego zgodnie z aktualnymi wytycznymi ośrodków Ze względu na posiadane przeze mnie uprawnienia (zakres 1 i 2) mogę podpisywać roboty (szczegóły do ustalenia indywidualnego). Obszar działania: Powiat białostocki; inne powiaty województwa podlaskiego za dodatkowym ustaleniem. Pozostałe: Krótkie terminy realizacji prac. Wystawiam faktury VAT.


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Bolesławiec w 3D
  czy wiesz, że...
  © 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

  O nas

  Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

  Historia

  Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
  Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

  Reklama

  Zapraszamy do kontaktu na adres
  redakcji:

  Kontakt

  Redaktor prowadzący:
  Damian Czekaj
  Sekretarz redakcji:
  Oliwia Horbaczewska
  prześlij newsa

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS