Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Dolnośląskie, Wrocław

Kon-Dor GIS Konsulting


Grabiszyńska 241a
53-234 Wrocław
tel. (71) 390-79-33
faks (71) 707-14-60

biuro@kon-dor.pl
www.kon-dor.pl
Kon-Dor GIS Konsulting

 • GIS (systemy, software, dane)
 • software (sprzedaż)
 • opis :

  Jesteśmy firmą doradczą typu spin-out. Naszą misją jest komercjalizacja badań naukowych oraz rozwój i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie budowy i zarządzania systemami informacji przestrzennej (GIS) oraz infrastruktury danych przestrzennych (SDI). Ofertę kierujemy do administracji publicznej i biznesu. Wykorzystujemy transfer wiedzy z polskich i zagranicznych ośrodków naukowych do profesjonalnego wdrażania najnowszych, zaawansowanych technologii. Dzięki dużemu doświadczeniu w branży zapewniamy profesjonalne wsparcie naszym klientom, a stała współpraca z kadrą naukową pozwala nam nieustannie rozwijać się. Stawiamy na innowacyjność, wykorzystanie i promocję wolnego oprogramowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Lidar odkrywa zapomniane ślady w puszczy
  czy wiesz, że...
  © 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

  O nas

  Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

  Historia

  Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
  Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

  Reklama

  Zapraszamy do kontaktu na adres
  redakcji:

  Kontakt

  Redaktor prowadzący:
  Damian Czekaj
  Sekretarz redakcji:
  Oliwia Horbaczewska
  prześlij newsa

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS