Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Podkarpackie, Przemyśl

Andrzej Rojek


Henryka Sienkiewicza 5
37-700 Przemyśl
kom. 604-629-523

geodetaprzemysl@wp.pl
www.geodetaprzemysl.pl

 • mapa do projektu, wytyczenie, inwentaryzacja
 • mapa prawna, podział, rozgraniczenie
 • obsługa budownictwa i przemieszczenia
 • opis :

  Doświadczenie zawodowe zdobyłem pracując w Małopolskiej Grupie Geodezyjno Projektowej S.A. w Tarnowie, OPGK Rzeszów S.A. oraz Biurze Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Oddział w Przemyślu. Zakres moich usług obejmuje takie prace geodezyjne jak: podziały nieruchomości, rozgraniczenia, wznowienia granic, opracowanie dokumentacji do celów prawnych, mapy do celów projektowych, tyczenia oraz inwentaryzacje powykonawcze budynków i przyłączy. Zlecenia wykonuję na terenie powiatu przemyskiego, w gminach Przemyśl, Żurawica, Fredropol, Krasiczyn, Dubiecko, Bircza, Orły, Krzywcza, Medyka, Stubno. Każde zamówienie traktuję indywidualnie, dlatego każdą sprawę rozpoczynam od rozmowy z klientem, aby doradzić mu najlepsze rozwiązanie. Jako geodeta uprawniony staram się, aby końcowy efekt mojej pracy całkowicie spełnił oczekiwania zleceniodawcy. W swojej pracy wykorzystuję sprzęt renomowanej firmy Topcon.


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Sztuczna inteligencja kartuje drogi
  czy wiesz, że...
  © 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

  O nas

  Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

  Historia

  Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
  Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

  Reklama

  Zapraszamy do kontaktu na adres
  redakcji:

  Kontakt

  Redaktor prowadzący:
  Damian Czekaj
  Sekretarz redakcji:
  Oliwia Horbaczewska
  prześlij newsa

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS