Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Mazowieckie, Ząbki

LEX Invest Doradztwo Prawno-Inwestycyjne


Szwoleżerów 126A lok.16
05-091 Ząbki
kom. 601-150-864

biuro.lexinvest@gmail.com
www.lexinwest.eu

 • mapa do projektu, wytyczenie, inwentaryzacja
 • mapa prawna, podział, rozgraniczenie
 • opis :

  Zakres działalności obejmuje: - obsługę prawną spółek i osób fizycznych, - geodezyjną obsługę nieruchomości (podziały i rozgraniczenia nieruchomości, dokumentacja geodezyjna do ksiąg wieczystych, analizę stanu prawnego nieruchomości, opinie), - geodezyjną obsługę inwestycji (mapy do celów projektowych, uzgodnienia ZUD, inwentaryzacje powykonawcze), - prace projektowe, towarzyszącą temu wszelka pomoc oraz doradztwo prawne niezbędne klientowi w bezproblemowym przebrnięciu przez wszystkie formalności, które mogą napotkać na każdym etapie procesu inwestycyjnego. W naszej firmie każdy klient znajdzie grono specjalistów posiadających bogatą wiedzę i doświadczenie, które pozwoli zaoferować usługi na najwyższym poziomie.


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Jak oszukać GPS?
  czy wiesz, że...
  © 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

  O nas

  Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

  Historia

  Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
  Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

  Reklama

  Zapraszamy do kontaktu na adres
  redakcji:

  Kontakt

  Redaktor prowadzący:
  Damian Czekaj
  Sekretarz redakcji:
  Oliwia Horbaczewska
  prześlij newsa

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS