Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Świętokrzyskie, Kielce

24GIS


ul. Św. Leonarda 1 lok.6
25-433 Kielce
tel. (41) 307-38-07
faks (41) 307-38-07

kontakt@24GIS.pl
www.24GIS.pl
24GIS

 • GIS (systemy, software, dane)
 • opis :

  24GIS to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma. Naszą misją jest świadczenie rzetelnych usług dla administracji publicznej związanych z doradztwem, analizą, pozyskiwaniem danych oraz szkoleniem w zakresie tworzenia i wykorzystywania informacji przestrzennej. Należymy do międzynarodowej organizacji “Urban and Regional Information Systems Association”. Organizacja ta wspiera efektywne wykorzystanie informacji przestrzennej i technologii informacyjnych dla lepszego zrozumienia i zarządzania miastami i regionami. Dzięki członkostwu w międzynarodowej organizacji URISA wspierającej efektywne wykorzystanie informacji przestrzennej i technologii informacyjnej w zarządzaniu miastami i regionami, stale poszerzamy naszą wiedzę oraz wykorzystujemy najlepsze,sprawdzone wzorce wdrażania GIS. Posiadamy biura w Kiecach (ul. Św. Leonarda 1/6, tel. 41 306 38 07) oraz w Warszawie (ul. Kępna 2B/9, tel. 22 662 11 17).


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Mobilne skanowanie na Motławie
  czy wiesz, że...
  © 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

  O nas

  Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

  Historia

  Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
  Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

  Reklama

  Zapraszamy do kontaktu na adres
  redakcji:

  Kontakt

  Redaktor prowadzący:
  Damian Czekaj
  Sekretarz redakcji:
  Oliwia Horbaczewska
  prześlij newsa

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS