Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Małopolskie, Kraków

APOGEO Sp. z o.o.


Łukasiewicza 10
31-429 Kraków
tel. (12) 397-76-76, 77
faks (12) 378-93-93

info@apogeo.pl
www.apogeo.pl
APOGEO Sp. z o.o.

 • sprzęt pomiarowy (sprzedaż)
 • serwis sprzętu geodezyjnego
 • opis :

  Poszukujesz profesjonalnych odbiorników GPS, niwelatorów, dalmierzy czy akcesoriów pomiarowych? APOGEO specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań pomiarowych dla geodezji, budownictwa, GIS, drogownictwa, przemysłu i ochrony środowiska. Dla Twojej wygody udostępniamy kilka kanałów handlowych: sklepy tradycyjne w Krakowie i Wrocławiu, mobilnych Doradców na terenie całego kraju i sklep on-line www.sklep.apogeo.pl. Doradzimy wybór najlepszych dla Ciebie rozwiązań oferując m.in: odbiorniki GPS/GNSS, tachimetry, niwelatory, dalmierze, sprzęt geodezyjny i akcesoria pomiarowe. Poczuj siłę dystrybutora wielu marek: Hi-Target, Carlson, Trimble, Agatec, South, Nikon, Leica, Topcon, Laserliner, Ampere, Motorola, Esri. Zapewniamy Ci: - Profesjonalne doradztwo handlowe w zakresie doboru odpowiednich technologii i urządzeń pomiarowych - Bezpłatne prezentacje technologii GPS/GNSS na terenie całego kraju wraz z profesjonalnym szkoleniem - Wsparcie techniczne, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny - Pomoc w doborze odpowiednich narzędzi finansowych i ubezpieczeniowych - Szybkie i bezpieczne zakupy w SKLEPIE ON-LINE Nie czekaj. Twój indywidualny Doradca Regionalny może Ci pomóc rozwinąć Twoją firmę


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
  czy wiesz, że...
  © 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

  O nas

  Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

  Historia

  Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
  Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

  Reklama

  Zapraszamy do kontaktu na adres
  redakcji:

  Kontakt

  Redaktor prowadzący:
  Damian Czekaj
  Sekretarz redakcji:
  Oliwia Horbaczewska
  prześlij newsa

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS