Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Wielkopolskie, Piła

Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne GEOTEST Władysław Pisarski


Orla 34
64-920 Piła
tel. (67) 215-01-01
kom. 602-736-246

geotest@net-pila.pl

 • mapa do projektu, wytyczenie, inwentaryzacja
 • mapa prawna, podział, rozgraniczenie
 • obsługa budownictwa i przemieszczenia
 • opis :

  Istniejąca od 1994 roku firma geodezyjno - kartograficzna z wieloletnim doświadczeniem, dysponująca najnowocześniejszą technologią, wykonująca zlecenia dla klientów indywidualnych jak i instytucji państwowych, oferuje usługi w zakresie: - wykonania map do celów projektowych - wytyczeń i pomiarów powykonawczych obiektów bud. - podziałów i rozgraniczeń nieruchomości - wznowień granic - pomiarów sytuacyjno - wysokościowych - opracowań map wieloskalowych - opracowań map numerycznych - sporządzania dokumentacji do kupna - sprzedaży n-ści - wytyczeń i inwentaryzacji urządzeń infrastruktury tech. - pomiarów urządzeniowo – melioracyjnych w tym przekrojów poprzecznych i podłużnych cieków wodnych Z a p r a s z a m y tel. stacjonarny: 67 2150101 tel. komórkowy: 602736246


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Skanowanie wnętrza platformy wiertniczej
  czy wiesz, że...
  © 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

  O nas

  Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

  Historia

  Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
  Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

  Reklama

  Zapraszamy do kontaktu na adres
  redakcji:

  Kontakt

  Redaktor prowadzący:
  Damian Czekaj
  Sekretarz redakcji:
  Oliwia Horbaczewska
  prześlij newsa

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS