Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Kujawsko-Pomorskie, Toruń

Labotest - Laboratorium Analiz Fizykochemicznych


ul. M. Skłodowskiej-Curie 61-67
87-100 Toruń
tel. (56) 619-55-01
faks (56) 619-55-02

biuro@labotest.com.pl
www.labotest.com.pl

opis :

Naszą podstawową działalność stanowią usługi analityczne i pomiarowe w zakresie: badania wód, ścieków, gleby, osadów, odpadów, pomiary emisji hałasu przemysłowego i komunikacyjnego, pomiary emisji gazowych i pyłowych zanieczyszczeń powietrza, pomiary stężenia LZO, pomiary i badania na stanowiskach pracy (hałas, oświetlenie, mikroklimat, zanieczyszczenia gazowe i pyłowe).
Sporządzamy ponadto wszelką dokumentację związaną z zagadnieniami dotyczącymi ochrony środowiska: mapy akustyczne, kartografia geochemiczna, opracowania lokalizacyjne małej retencji, opracowania przyrodniczo-krajobrazowe, inwentaryzacja przyrodniczo-botaniczna inwentaryzacja hydrograficzna, cyfrowa wizualizacja infrastruktury przemysłowej, kompleksowe oceny stanu środowiska gruntowo-wodnego wraz z pracami terenowymi i laboratoryjnymi w aspekcie jego skażenia substancjami ropopochodnymi i metalami ciężkimi


uaktualnij danefirmy

firma
miasto
kategoria
Akademia INSPIRE w Norwegii
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS