wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Szukaj firmy geodezyjnej


Ogólnopolska baza firm z branży: geodezji, kartografii, systemów informacji geograficznej (GIS), fotogrametrii i teledetekcji. Poszkujesz wykonawcy pracy geodezyjnej (map do celów prawnych i projektowych, inwentaryzacji powykonawczych, tyczenia itp.), dostawcy danych przestrzennych, sprzętu lub oprogramowania pomiarowego czy serwisu? Skorzystaj z naszej mapy i wyszukiwarki.

By bezpłatnie dodać do bazy wlasne przedsiębiorstwo lub zmodyfikować wpis, wypełnij formularz. Jeśli chcesz usunąć firmę z bazy, napisz na adres geoforum@geoforum.pl.


Kujawsko-Pomorskie, Toruń

Labotest - Laboratorium Analiz Fizykochemicznych


ul. M. Skłodowskiej-Curie 61-67
87-100 Toruń
tel. (56) 619-55-01
faks (56) 619-55-02

biuro@labotest.com.pl
www.labotest.com.pl

opis :

Naszą podstawową działalność stanowią usługi analityczne i pomiarowe w zakresie: badania wód, ścieków, gleby, osadów, odpadów, pomiary emisji hałasu przemysłowego i komunikacyjnego, pomiary emisji gazowych i pyłowych zanieczyszczeń powietrza, pomiary stężenia LZO, pomiary i badania na stanowiskach pracy (hałas, oświetlenie, mikroklimat, zanieczyszczenia gazowe i pyłowe).
Sporządzamy ponadto wszelką dokumentację związaną z zagadnieniami dotyczącymi ochrony środowiska: mapy akustyczne, kartografia geochemiczna, opracowania lokalizacyjne małej retencji, opracowania przyrodniczo-krajobrazowe, inwentaryzacja przyrodniczo-botaniczna inwentaryzacja hydrograficzna, cyfrowa wizualizacja infrastruktury przemysłowej, kompleksowe oceny stanu środowiska gruntowo-wodnego wraz z pracami terenowymi i laboratoryjnymi w aspekcie jego skażenia substancjami ropopochodnymi i metalami ciężkimi


uaktualnij danefirmy

firma
miasto
kategoria
Galileo pomaga stworzyć ekologiczne fajerwerki
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS