Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Łódzkie, Łódź

Emapa sp. z o.o.


ul. Łąkowa 11
90-562 Łódź
tel. (42) 633-92-79
faks (42) 633-92-79

biuro@emapa.pl
www.emapa.pl
Emapa sp. z o.o.

 • GIS (systemy, software, dane)
 • nawigacja satelitarna (mapy, systemy, sprzęt)
 • software (sprzedaż)
 • opis :

  Spółka Emapa została powołana do życia w kwietniu 2001 roku, w oparciu o potencjał technologiczny i wieloletnie doświadczenie istniejącego od 1994 roku Wydawnictwa Cartall – lidera na polskim rynku kartografii elektronicznej i multimediów. Głównym zasobem Spółki jest unikalna baza cyfrowych danych kartograficznych, zawierająca największy zbiór planów miast Polski z informacjami na temat numeracji ulic i kodów pocztowych, zapewniająca wysoką (do 1m) dokładność lokalizacji obiektów. Posiadamy bogate portfolio programów do zarządzania informacją przestrzenną, począwszy od route-plannerów, poprzez aplikacje do analiz przestrzennych i do zarządzania flotą pojazdów, programy do nawigacji satelitarnej, dane przestrzenne w formacie otwartym lub jako serwery map oraz licencje na dane w formacie zamkniętym. Na przestrzeni kilku lat Spółce Emapa udało się stworzyć silną, godną zaufania markę, która kojarzona jest z wysoką jakością produktów i kompetencją pracowników. Grono naszych klientów stale się powiększa, co jest dla nas zobowiązaniem do nieustannego udoskonalania produktów Emapy.


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Lotnicza chmura punktów w najwyższej rozdzielczości
  czy wiesz, że...
  © 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

  O nas

  Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

  Historia

  Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
  Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

  Reklama

  Zapraszamy do kontaktu na adres
  redakcji:

  Kontakt

  Redaktor prowadzący:
  Damian Czekaj
  Sekretarz redakcji:
  Oliwia Horbaczewska
  prześlij newsa

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS