Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

Biuro Usług Geodezyjnych GEO-SERVICE


ul. Izworskiego 1 lok.2
10-754 Olsztyn
kom. 605-542-879

geo-service@poczta.pl
Biuro Usług Geodezyjnych GEO-SERVICE

 • mapa do projektu, wytyczenie, inwentaryzacja
 • mapa prawna, podział, rozgraniczenie
 • obsługa budownictwa i przemieszczenia
 • opis :

  Zapraszamy na naszą stronę internetową – Biuro Usług Geodezyjnych GEO-SERVICE – geodezja Olsztyn. Świadczymy szeroki zakres usług geodezyjnych na terenie Olsztyna i okolic. Wykonujemy: mapy do celów projektowych, wytyczenia projektu w terenie, inwentaryzacja geodezyjna – pomiary powykonawcze, podziały nieruchomości, rozgraniczenia nieruchomości, wznowienia i okazania granic. Firma działa na rynku usług geodezyjnych od ponad 10 lat. Zatrudniamy najlepszych fachowców z wieloletnim doświadczeniem w geodezji oraz młodych inżynierów – absolwentów uczelni geodezyjnych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dbamy o każdego klienta, zapewniamy fachową pomoc w zakresie geodezji. Zlecenia wykonujemy szybko, z wysoką precyzją i w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na naszej stronie internetowej – www.geo-service.pl. GEO-SERVICE geodezja Olsztyn


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Geospatial Revolution, odc. 4
  czy wiesz, że...
  © 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

  O nas

  Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

  Historia

  Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
  Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

  Reklama

  Zapraszamy do kontaktu na adres
  redakcji:

  Kontakt

  Redaktor prowadzący:
  Damian Czekaj
  Sekretarz redakcji:
  Oliwia Horbaczewska
  prześlij newsa

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS