wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Wielkopolskie, Poznań

KADEX Geodezja sp. z o.o.


Jackowskiego 9 lok.3
60-508 Poznań
tel. (61) 652-22-22
faks (61) 662-88-82

biuro@kadex.poznan.pl
www.kadex.poznan.pl
KADEX Geodezja sp. z o.o.

 • mapa do projektu, wytyczenie, inwentaryzacja
 • mapa prawna, podział, rozgraniczenie
 • ewidencja gruntów i budynków
 • obsługa budownictwa i przemieszczenia
 • zakładanie osnów
 • teledetekcja, fotogrametria
 • GIS (systemy, software, dane)
 • opis :

  KADEX Geodezja Sp. z o.o. jest firmą usługową świadczącą kompleksowe usługi geodezyjne. Historia naszej firmy sięga początku lat dziewięćdziesiątych. KADEX Geodezja Sp. z o.o. powstała na bazie sprzętowej i doświadczeniu dawnego Przedsiębiorstwa Usług Geodezyjno Kartograficznych KADEX a wcześniej KADEX Sp. z o.o. Wykonujemy usługi dla dużych firm projektowych i wykonawczych oraz małych inwestorów, głównie na terenie województwa wielkopolskiego. Wszystkie prace wykonujemy na terenie miasta Poznania i powiatów: poznańskiego, wrzesińskiego, gnieźnieńskiego, śremskiego, średzkiego, szamotulskiego, kościańskiego a duże zlecenia, jak mapy do celów projektowych i duże podziały oraz obsługę geodezyjną dużych inwestycji realizujemy na terenie całego kraju. Nasza firma zatrudnia wykwalifikowane zespoły pomiarowe. Kierownikami zespołów pomiarowych są inżynierowie geodeci. Posiadamy Światowej klasy sprzęt geodezyjny do wykonania wszelkich prac geodezyjnych na wysokim światowym poziomie - dalmierze elektrooptyczne z rejestracją danych - instrumenty typu Total Station SOKKIA SET3, SOKKIA SET530RK3, TOPCON 3005LN, dwa instrumenty TOPCON GPT9003M (stacje zmotoryzowane) oraz ELTA 50R. Posiadamy pięć zestawów do dokładnego pozycjonowania GPS firmy TOPCON w tym dwa GR-3, dwa HIPER GL i jeden GRS-1, niwelatory samopoziomujące, niwelatory laserowe i kodowe w tym LEICA DNA03, wykrywacze urządzeń podziemnych i inne zaawansowane technologicznie instrumenty pomiarowe. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Posiadamy także w pełni wyposażoną pracownie do opracowań kameralnych. Dysponujemy wieloma stanowiskami komputerowymi o wysokich możliwościach obliczeniowych i graficznych, przystosowanych do tworzenia map w formacie numerycznym. Posiadamy licencje GEO-INFO w najnowszych wersjach, oraz pracowników przeszkolonych i doświadczonych w opracowaniu map numerycznych. Mamy i biegle posługujemy się wszystkimi programami do obróbki graficznej, takimi jak AutoCAD czy Micrografx Designer, oraz całą gamą innych programów komputerowych. Potrafimy działać na wszystkich możliwych układach odniesienia współrzędnych. Nasza wiedza i doświadczenie w zakresie naszej działalności pozwala wykonywać nam prace na wysokim poziomie, szybko i co za tym idzie w cenach konkurencyjnych.


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Skanery laserowe pomagają kręcić "Grę o tron"
  czy wiesz, że...
  © 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
  created by BRTSOFT

  O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

  Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

  Kontakt

  Geodeta Sp. z o.o.
  02-541 Warszawa,
  ul. Narbutta 40/20
  tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
  redakcja@geoforum.pl
  prześlij newsa

  Prenumerata
  prenumerata@geoforum.pl
  egeodeta24@geoforum.pl
  Reklama
  k.kwiecinska@geoforum.pl

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS