Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Łódzkie, Łódź

Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno - Kartograficznych BOGDAN KAŹMIERCZAK


Tuwima 28 lok.1204
90-002 Łódź
tel. (42) 630-03-63
kom. 601-350-705
faks (42) 630-03-63

pugk-kazmierczak@wp.pl
geodezja-lodz.com

 • mapa do projektu, wytyczenie, inwentaryzacja
 • obsługa budownictwa i przemieszczenia
 • opis :

  Firma PUGK BOGDAN KAŹMIERCZAK - Usługi Geodezyjne świadczy szeroki zakres usług geodezyjnych zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Oferujemy całościową obsługę geodezyjną dla budownictwa indywidualnego a także dla dużych inwestycji budowlanych - począwszy od sporządzenia map do celów projektowych przez wytyczenie w terenie a skończywszy na inwentaryzacji powykonawczej. Terenem naszego działania jest Łódź i okolice lecz przyjmujemy również ciekawe zlecenia z całego kraju. Zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy. Zakres świadczonych usług geodezyjnych: Opracowywanie map do celów projektowych numerycznych (2D/3D)tradycyjnych (papierowych) Tyczenie i inwentaryzacja powykonawcza budynków (sporządzanie dokumentacji do EGiB) Tyczenie i wznawianie granic działek Tyczenie i inwentaryzacja powykonawcza budynków Tyczenie i wznawianie granic działek Inwentaryzacja sieci uzbrojenia terenu (mediów, przyłączy Obliczanie objętości mas ziemnych Inne pomiary inżynieryjne


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Skanery laserowe pomagają kręcić "Grę o tron"
  czy wiesz, że...
  © 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

  O nas

  Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

  Historia

  Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
  Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

  Reklama

  Zapraszamy do kontaktu na adres
  redakcji:

  Kontakt

  Redaktor prowadzący:
  Damian Czekaj
  Sekretarz redakcji:
  Oliwia Horbaczewska
  prześlij newsa

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS