Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2024-04-09 | konferencja

ul. B. Krygowskiego 10, Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM, POZNAŃ, godz.8.00

Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Techniczna "25 lat Wiosny w Geodezji i Kartografii"

organizator: SGP, WNGiG UAM

Wydarzenie organizowanej jest z okazji 25 lat od rozpoczęcia cyklu konferencji „Wiosna w Geodezji i Kartografii”. Poprzednia edycja spotkania odbyła się w 2018 roku.

Konferencja „25 lat Wiosny w Geodezji i Kartografii” adresowana jest do geodetów i kartografów – zarówno środowiska akademickiego, jak i zawodowego.
Udział w niej jest bezpłatny. Wymagana jest jednak rejestracja. W przypadku problemów z wypełnieniem formularza rejestracyjnego organizatorzy proszą o kontakt na adres mailowy sekcja.karto.geomat.skng@gmail.com

Organizatorami wydarzenia są: Oddział Wielkopolski Stowarzyszenia Geodetów Polskich, Zakład Kartografii i Geomatyki WNGiG UAM oraz Laboratorium Kartograficznych i Geodezyjnych Badań Środowiska WNGiG UAM.

Więcej informacji

więcej

imprezy

nazwa / miasto
kraj / zagranica
archiwum
Modelowanie Dębu Bartek
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS