wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Uber "naprawia" GPS w miastach
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

DodatkiTACHIMETRY

powrót

Tachimetry - grudzień 2012, GEODETA 211

Tachimetry - grudzień 2012, GEODETA 211
  • Taniej i barwniej – doroczny przegląd aktualnej oferty tachimetrów elektronicznych
  • Wysokie loty z R6 – niewielka firma geodezyjna Geomark z Warszawy używała dotychczas tachimetrów pewnej renomowanej marki. Gdy stanęła przed koniecznością rozbudowy instrumentarium, postanowiła zaryzykować i kupić tańszy sprzęt mniej znanej wówczas firmy Stonex. Jak ocenia tę inwestycję po ponad roku?
  • Topcon PS do pracy jednoosobowej – na tegorocznych targach Intergeo Topcon zademonstrował nową
    serię tachimetrów Power Station. Już sama nazwa sugeruje, że mamy do czynienia z wydajnymi urządzeniami. Są to kolejne instrumenty powstałe po integracji rozwiązań Sokkia i Topcon, w których producent wykorzystał najlepsze rozwiązania z tachimetrów obydwu tych marek.
  • Eksplozja Hi-Target – w roku 2012 firma Apogeo poszerzyła swoją ofertę o tachimetry elektroniczne Hi-Target ZTS-120/120R. Są to urządzenia o wysokim stosunku jakości, wiarygodności danych i wsparcia klienta do ceny. W tej klasie instrumentów powstały atrakcyjne produkty na każdą kieszeń.

POBIERZ TACHIMETRY 2012 (4,4 MB)

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze dodatek_editionreklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt