wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Jak skanowano największy atlas świata
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

DodatkiTACHIMETRY

powrót

Tachimetry - grudzień 2012, GEODETA 211

Tachimetry - grudzień 2012, GEODETA 211
  • Taniej i barwniej – doroczny przegląd aktualnej oferty tachimetrów elektronicznych
  • Wysokie loty z R6 – niewielka firma geodezyjna Geomark z Warszawy używała dotychczas tachimetrów pewnej renomowanej marki. Gdy stanęła przed koniecznością rozbudowy instrumentarium, postanowiła zaryzykować i kupić tańszy sprzęt mniej znanej wówczas firmy Stonex. Jak ocenia tę inwestycję po ponad roku?
  • Topcon PS do pracy jednoosobowej – na tegorocznych targach Intergeo Topcon zademonstrował nową
    serię tachimetrów Power Station. Już sama nazwa sugeruje, że mamy do czynienia z wydajnymi urządzeniami. Są to kolejne instrumenty powstałe po integracji rozwiązań Sokkia i Topcon, w których producent wykorzystał najlepsze rozwiązania z tachimetrów obydwu tych marek.
  • Eksplozja Hi-Target – w roku 2012 firma Apogeo poszerzyła swoją ofertę o tachimetry elektroniczne Hi-Target ZTS-120/120R. Są to urządzenia o wysokim stosunku jakości, wiarygodności danych i wsparcia klienta do ceny. W tej klasie instrumentów powstały atrakcyjne produkty na każdą kieszeń.

POBIERZ TACHIMETRY 2012 (4,4 MB)

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze dodatek_editionreklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt