wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Geoida od GOCE
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

DodatkiBENTLEY GEOMAGAZYN

powrót

BENTLEY GeoMagazyn - styczeń 2013, GEODETA nr 212

BENTLEY GeoMagazyn - styczeń 2013, GEODETA nr 212
2012 – Be Inspired! Be Winner!, Mirosław Pawelec
Bentley System Firmą Roku „Construction Computing” (tym razem firma została doceniona przez brytyjskie czasopismo specjalizujące się w technologiach informatycznych stosowanych w projektowaniu różnego rodzaju obiektów konstrukcyjnych)
Model 3 D łączy branże (Firma BBKS-Projekt Sp. z o.o. z Wrocławia została finalistą organizowanego dorocznie przez Bentley Systems konkursu Be Inspired w kategorii Land Developement, Engineering and Management. Niezależne międzynarodowe jury wyróżniło projekt „Rozbudowy i modernizacji równoległej drogi kołowania oraz dróg szybkiego zejścia w Porcie Lotniczym »Rzeszów-Jasionka«”. W tym prestiżowym konkursie firma BBKS-Projekt Sp. z o.o. była jedynym finalistą z Polski. W artykule opisano wyróżniony projekt), Adam Wieczorek, Dariusz Fryc

pobierz plik

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze dodatek_editionreklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt