wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Skanowanie szlaku kolejowego
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Ogłoszenie płatne


Co to jest ogłoszenie płatne i jak je zamieścić ?

Ogłoszenie płatne ukazuje się na stronie głównej Geoforum.pl jako jedna z wiadomości (jest ona wyróżniona napisem „Ogłoszenie płatne” i kolorem). Można w ten sposób wypromować ogłoszenie drobne (dam pracę, szukam pracy, sprzedam instrument itp.) lub wydarzenie (konferencja, szkolenie).

Oprócz tekstu ten typ wiadomości może składać się również ze zdjęcia 450 x 300 px, linków tekstowych, tabeli oraz multimediów (np. filmu z YouTube). Ogłoszenie płatne z czasem znika ze strony głównej Geoforum.pl, będzie jednak stale widoczne w archiwum wiadomości oraz w wynikach wyszukiwania (na życzenie możemy tę opcję wyłączyć). Komentowanie ogłoszeń płatnych jest domyślnie zablokowane, ale na życzenie Zamawiajacego może zostać uruchomione.

Jaka cena?

Oferujemy cztery formy ogłoszenia płatnego:
1. Bez pozycjonowania (cena 150 zł) – wiadomość ukazuje się w kolumnie pod sliderem na pierwszej pozycji, a następnie schodzi na kolejne pozycję w miarę publikowania kolejnych wiadomości.
2. 24 godziny na pierwszym miejscu pod sliderem (cena 250 zł) – wiadomość ukazuje się pod sliderem na pierwszej pozycji i przez dobę jest tam utrzymywana. Po 24 godzinach zacznie schodzić na kolejne pozycje wraz z pojawianiem się kolejnych wiadomości.
3. 24 godziny na sliderze (cena 390 zł) – wiadomość przez dobę widoczna jest jako pierwsza na sliderze, gdzie wyróżniamy pięć najważniejszych wiadomości. Ukazuje się również poniżej, w kolumnie ze wszystkimi wiadomościami (tutaj schodzi jednak na niższe pozycje wraz z publikacją kolejnych wiadomości na Geoforum.pl).
4. 48 godzin na sliderze (cena 600 zł) – wiadomość przez 2 doby widoczna jest jako pierwsza na sliderze, gdzie wyróżniamy pięć najważniejszych wiadomości. Ukazuje się również poniżej, w kolumnie ze wszystkimi wiadomościami (tutaj schodzi jednak na niższe pozycje wraz z publikacją kolejnych wiadomości na Geoforum.pl).

Do podanych cen należy doliczyć VAT. W przypadku nietypowych form promocji lub wykupienia z góry kilku wiadomości sponsorowanych istnieje możliwość negocjacji cen

Jak przygotować?

Materiały do ogłoszenia płatnego należy dostarczyć w następującej formie: tekst w Wordzie, grafikę w jednym z formatów: JPEG, PDF, TIF.
Tekst ogłoszenia płatnego przygotowuje Zamawiający, natomiast przygotowaniem do publikacji zajmie się Redakcja Geoforum.pl. Rezerwujemy sobie prawo do ewentualnej korekty językowej tekstu.

Jak zamówić?

By wykupić ogłoszenie płatne, wystarczy wypełnić i przesłać formularz zamówienia oraz treść ogłoszenia wraz z multimediami na adres geoforum@geoforum.pl. Ogłoszenie zostanie włączone po opłaceniu wystawionej faktury pro forma. Oferujemy również włączenie ogłoszenia w określonym przez klienta dniu oraz o określonej godzinie (bez dodatkowych opłat).

Redakcja Geoforum.pl
reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt