Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Artykuł sponsorowany


Co to jest artykuł sponsorowany i jak go zamieścić?

Artykuł sponsorowany ukazuje się na stronie głównej Geoforum.pl jako jedna z wiadomości (jest ona wyróżniona napisem „Artykuł sponsorowany” i kolorem). Można w ten sposób wypromować wydarzenie (konferencja, szkolenie), ogłoszenie drobne (dam pracę, szukam pracy, sprzedam instrument itp.) lub dowolną inną treść uzgodnioną z Redakcją.

Oprócz tekstu ten typ wiadomości może składać się również ze zdjęcia 450 x 300 px, linków tekstowych, tabeli oraz multimediów (np. filmu z YouTube). Artykuł sponsorowany z czasem znika ze strony głównej Geoforum.pl, będzie jednak stale widoczny w archiwum wiadomości oraz w wynikach wyszukiwania (na życzenie możemy tę opcję wyłączyć). Komentowanie artykułów sponsorowanych jest domyślnie zablokowane, ale na życzenie Zamawiajacego może zostać uruchomione.

Jaka cena?

Oferujemy cztery formy publikacji artykułu sponsorowanego:
1. Bez pozycjonowania (cena 220 zł) – wiadomość ukazuje się w kolumnie pod sliderem na pierwszej pozycji, a następnie schodzi na kolejne pozycję w miarę publikowania kolejnych wiadomości.
2. 24 godziny na pierwszym miejscu pod sliderem (cena 450 zł) – wiadomość ukazuje się pod sliderem na pierwszej pozycji i przez dobę jest tam utrzymywana. Po 24 godzinach zacznie schodzić na kolejne pozycje wraz z pojawianiem się kolejnych wiadomości.
3. 24 godziny na sliderze (cena 780 zł) – wiadomość przez dobę widoczna jest jako pierwsza na sliderze, gdzie wyróżniamy pięć najważniejszych wiadomości. Ukazuje się również poniżej, w kolumnie ze wszystkimi wiadomościami (tutaj schodzi jednak na niższe pozycje wraz z publikacją kolejnych wiadomości na Geoforum.pl).
4. 48 godzin na sliderze (cena 1200 zł) – wiadomość przez 2 doby widoczna jest jako pierwsza na sliderze, gdzie wyróżniamy pięć najważniejszych wiadomości. Ukazuje się również poniżej, w kolumnie ze wszystkimi wiadomościami (tutaj schodzi jednak na niższe pozycje wraz z publikacją kolejnych wiadomości na Geoforum.pl).

Do podanych cen należy doliczyć VAT. W przypadku nietypowych form promocji lub wykupienia z góry kilku artykułów sponsorowanych istnieje możliwość negocjacji cen

Jak przygotować?

Materiały do artykułu sponsorowanego należy dostarczyć w następującej formie: tekst w Wordzie, grafikę w jednym z formatów: JPEG, PDF, TIF.
Tekst artykułu sponsorowanego przygotowuje Zamawiający, natomiast przygotowaniem do publikacji zajmie się Redakcja Geoforum.pl. Rezerwujemy sobie prawo do ewentualnej korekty językowej tekstu.

Jak zamówić?

By wykupić artykuł sponsorowany, wystarczy wypełnić i przesłać formularz zamówienia oraz treść artykułu wraz z multimediami na adres geoforum@geoforum.pl. Artykuł zostanie opublikowany po opłaceniu wystawionej faktury pro forma. Oferujemy również publikację artykułu w określonym przez klienta dniu oraz o określonej godzinie (bez dodatkowych opłat).

Redakcja Geoforum.pl


Zwycięski projekt studentów AGH
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS