wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Satlab: dalszy rozwój i poszerzanie oferty


Nowe odsłony Titana

Polski oddział Satlab Geosolutions w Markach koło Warszawy od początku konsekwentnie dąży do realizacji założonych planów rozwoju, a także zapewnienia jak najwyższej jakości usług swoim klientom.

Będąc częścią szwedzkiego konsorcjum Sat­lab, oferujemy nie tylko sprawdzone urządzenia w przystępnych cenach, ale także pełną obsługę posprzedażową. Poza głównym biurem Satlab w centralnej Polsce klienci mogą zakupić nasze urządzenia również u lokalnych sprzedawców w Bydgoszczy, Mińsku Mazowieckim, Wrocławiu czy Gliwicach. Kolejne punkty pojawią się już wkrótce.

Centrum europejskie

Wraz z nadejściem 2020 r. polski oddział Satlab stał się Centrum Dystrybucji na Europę Centralną, Wschodnią oraz Kraje Bałtyckie. Oznacza to, że główne europejskie centrum sprzedaży znajduje się właśnie w naszym kraju. Dzięki takiemu przekształceniu urządzenia Satlab są zawsze dostępne od ręki w jeszcze bardziej przystępnych cenach (odbiorniki RTK już od 12 tys. zł netto). Co jeszcze zyskują nasi klienci dzięki rozwojowi polskiego biura? Czas napraw serwisowych został skrócony, wszystkie częś­ci zapasowe dostępne są od ręki, a koszty napraw pogwarancyjnych zostały znacznie obniżone. Satlab wprowadza również do sprzedaży nowe zawansowane produkty, jak systemy sterowania maszynami czy system pozycjonowanie wewnątrz pomieszczeń.

Sprzęt pomiarowy marki Titan

Sprzęt pomiarowy marki Titan

Premierowy odbiornik

To nie koniec zmian. Z początkiem 2020 r. Satlab wypuścił na rynek (głównie z myślą o Azji) nowe produkty pod nazwą Titan. Jeden z odbiorników RTK nosi nazwę Titan TR7. Cechuje go zminiaturyzowana obudowa z wysokiej jakości materiałów, obsługa wszystkich konstelacji satelitów nawigacyjnych, pochyłomierz, wbudowane radio UHF nadawczo-odbiorcze współpracujące ze wszystkimi protokołami, obsługa komunikatów głosowych oraz zewnętrzny ekran. Odbiornik posiada wbudowany web-interfejs do zdalnej obsługi; może także służyć jako repeater. Zapraszamy do obejrzenia filmu z terenu, na którym zaprezentowano, jak instrument sprawuje się w trudnych warunkach: https://vimeo.com/user102554861.

Bogata oferta i komis

W portfolio Titan znajdują się również: najtańszy na rynku tachimetr 2-sekundowy (o zasięgu bezlustrowym 650 m i dwóch klawiaturach), niwelator optyczny, laser krzyżowy, niwelator samopoziomujący, ręczny dalmierz laserowy. Więcej o tych urządzeniach na naszej polskiej stronie www.survey-art.com.

Natomiast dla tych, którzy poszukują używanych instrumentów, z końcem kwietnia br. zostanie otwarty komis urządzeń geodezyjnych. Znajdzie się w nim sprzęt pochodzący od naszych klientów (m.in. z wymiany na nowsze rozwiązania), a także instrumenty refabrykowane, czyli odnowione fabrycznie z roczną gwarancją Satlab.

Jeśli ktoś z Was, Drodzy Czytelnicy, byłby zainteresowany współpracą, dystrybucją urządzeń Satlab lub Titan (oferujemy bardzo różnorodne formy współpracy) lub pracą w polskim oddziale Satlab w Markach pod Warszawą – zapraszamy do kontaktu mailowego biuro@satlab­gps.com.

Łukasz Migda
Satlab Geosolutions Polska

Artykuł opublikowano w bezpłatnym niezbędniku sprzętowym NAWI 2020 – czytaj całość jako flipbook lub PDF


Formy rachunkowe i biografia prof. Hausbrandta
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS