wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Geospatial Revolution, odc. 4
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Regulamin internetowego archiwum GEODETY


Regulamin internetowego Archiwum GEODETY

Internetowe Archiwum GEODETY dostępne jest tylko dla zarejestrowanych prenumeratorów miesięcznika GEODETA w wersji tradycyjnej (papierowej). Aby się zarejestrować, wystarczy wypełnić formularz dostępny na Geoforum.pl w zakładce Logowanie dla prenumeratorów / Rejestruj konto. Warunkiem rejestracji jest posiadanie aktualnej prenumeraty tradycyjnej wykupionej co najmniej na 12 miesięcy (tj. np. grudzień 2017 - listopad 2018.

Prenumeratorzy korzystający z usług kolporterów prasy proszeni są dodatkowo o przesłanie kopii faktury (prenumerata@geoforum.pl) lub kontakt ze swoim kolporterem.

Po pozytywnym zweryfikowaniu danych podanych w formularzu Redakcja udziela dostępu do internetowego Archiwum GEODETY. O nadaniu praw dostępu informujemy, wysyłając osobny e-mail. Uprawnieni prenumeratorzy po zalogowaniu mają dostęp do artykułów GEODETY oraz innych materiałów udostępnionych przez Redakcję w formie elektronicznej. Z chwilą opłacenia przez użytkownika tradycyjnej prenumeraty GEODETY na kolejnych 12 miesięcy Redakcja automatycznie przedłuża mu o ten okres prawa dostępu do Archwium.

Internetowe Archiwum zawiera wszystkie artykuły zamieszczone w miesięczniku GEODETA w latach 1995-2017. Aktualizacja obejmująca cały 2018 rok zostanie przeprowadzona w styczniu 2019 r.

Dostęp do zasobów internetowego Archiwum GEODETY jest dla uprawnionych prenumeratorów bezpłatny. Obowiązują limity pobranych plików. Limit dzienny wynosi 10 plików, a limit miesięczny 50 plików.

Artykuły i materiały dostępne w internetowym Archiwum GEODETY chronione są prawem autorskim zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (DzU z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późniejszymi zmianami).

GEODETA Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do późniejszych zmian w regulaminie.

W przypadku problemów z dostępem do internetowego Archiwum GEODETY prosimy o kontakt telefoniczny (22 849 41 63) lub mailowy (prenumerata@geoforum.pl)
reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2018 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt