Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

BENTLEY GEOMAGAZYN


„Bentley GeoMagazyn” to bezpłatny dodatek do miesięcznika GEODETA redagowany przez firmę Bentley Systems – producenta takich aplikacji inżynierskich jak: MicroStation, ProjectWise, ContextCapture czy Descartres. Zawiera artykuły poświęcone nowościom w oprogramowaniu tej marki, projektom zrealizowanym z jego wykorzystaniem, a także ważnym wydarzeniom z życia firmy.

W najnowszym numerze


• Wiedza pozostanie!, Mirosław Pawelec
• Konferencja Bentley teraz wirtualnie (Doroczne wydarzenie dla specjalistów w dziedzinie infrastruktury i liderów branży – konferencja „The Year in Infrastructure 2020”, 5-16 października)
• Na każdym etapie łatwiej (Wykorzystanie cyfrowych bliźniaków w branży drogowej – od koncepcji po eksploatację. Cyfrowe bliźniaki, digital twins, stają się jednym z najważniejszych trendów technologicznych w projektach dotyczących infrastruktury transportowej. Doceniany jest ich potencjał w zakresie przyspieszenia realizacji przedsięwzięć oraz zwiększenia niezawodności i wydajności majątku trwałego)

Pobierz wydanie

ARCHIWUM WYDAŃ


Mobilne skanowanie na Motławie
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS