wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

DRONY DLA GEODETY


Drony dla Geodety„Drony dla geodety” to wydawany od 2017 roku bezpłatny niezbędnik sprzętowy GEODETY. Jego kluczowym elementem jest zestawienie bezzałogowych statków powietrznych do celów geodezyjnych w ofercie krajowych dystrybutorów (z podziałem na wirnikowce i płatowce), a także porównanie programów do przetwarzania zdjęć z dronów. Oprócz tego w niezbędniku publikowane są artykuły techniczne prezentujące rozwój technologii bezzałogowych, związane z nimi regulacje prawne, a także ciekawe krajowe projekty zrealizowane z wykorzystaniem UAV. W niezbędniku znajdziemy ponadto prezentacje wybranych dronów oraz programów do dopasowania zdjęć lotniczych typu SfM (Structure from Motion). NAWI ukazuje się cyklicznie na początku września.

W najnowszym numerze

PROJEKT

SPRZĘT

NARZĘDZIA

 • Więcej niż orto – firma Czerski Trade Polska pisze o wykorzystaniu aplikacji 3Dsurvey w zagadnieniach pomiarowych

ZESTAWIENIE

Pobierz DRONY DLA GEODETY 2020 jako flipbook lub plik PDF

ARCHIWUM WYDAŃ


Model 3D Piaseczna na bazie danych z UAV
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS