Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

NIWELATORY


Niwelatory„Niwelatory” to wydawany od 2019 roku bezpłatny niezbędnik sprzętowy GEODETY. Jego kluczowym elementem jest zestawienie niwelatorów w ofercie krajowych dystrybutorów z podziałem na niwelatory samopoziomujące (automatyczne) i kodowe (cyfrowe). Oprócz tego w niezbędniku publikowane są artykuły techniczne prezentujące wybrane instrumenty na krajowym rynku.

W najnowszym numerze

  • GPS to nie wszystko Nie ma wątpliwości, że w ostatnich latach podstawowym narzędziem pracy geodety stał się odbiornik GNSS. Jednak najbardziej klasyczny z powszechnie użytkowanych instrumentów pomiarowych – niwelator – wciąż trzyma się mocno, a nawet zyskał nowe elektroniczne oblicze. O swojej ofercie niwelatorów pisze firma Geopryzmat z Raszyna
  • Wyrównana oferta – zestawienie 53 serii niwelatorów automatycznych (samopoziomujących)
  • Powiew zmian – porównanie 20 serii niwelatorów kodowych
Pobierz NIWELATORY DLA GEODETY jako flipbook lub plik PDF


Pobieranie danych BDOT10k oraz wtyczka QGIS
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS