wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Konkurs na artykuł


Zwyciężył artykuł

o geoportalu
w Dąbrowie Górniczej


Ogłoszony w listopadzie 2013 r. w ramach projektu „IIP dla każdego” konkurs na najlepszy artykuł nt. wykorzystania oprogramowania Intergraph do budowy IIP w administracji pub­licznej został rozstrzygnięty.

Wyboru najlepszego artykułu dokonało 3-osobowe jury (złożone z dwóch osób z redakcji i jednej z firmy Intergraph jako patrona technicznego projektu). Zgodnie z jednogłośnym werdyktem jury zwyciężczyniami zostały Monika Luft-Służałek oraz Daria Cekiera z Wydziału Geodezji i Kartografii Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej, autorki artykułu zatytułowanego „Ekspansja informacji” poświęconego osiągnięciom dąbrowskiego magistratu w zakresie tworzenia IIP. Nagrodą główną była publikacja arty­kułu w GEODECIE 5/2014 oraz wyjazd dla obu pań na 3-dniową konferencję firmy Intergraph Polska ufundowany przez patrona projektu.

Ponadto jury postanowiło wyróżnić Seweryna Najduka i Marzenę Sobiewską za artykuł dotyczący innowacyjnych rozwiązań w Wojewódzkim Zarządzie Melioracji i Urządzeń Wodnych w Warszawie oraz Tomasza Lewandowskiego za artykuł „Legnica prezentuje się światu”.

Wszyscy nagrodzeni oraz wyróżnieni otrzymali dodatkowo roczną prenumeratę GEODETY oraz książkę „Infrastruktura informacji przestrzennej w UML” wydaną w ramach projektu „IIP dla każdego”. Zapraszamy do zakładki „IIP dla każdego” na Geoforum.pl, gdzie można zapoznać się z wynikami projektu.

Redakcja


Jak oszukać GPS?
czy wiesz, że...
© 2005-2022 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS