wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Dron prześwietla budynek za pomocą wi-fi
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

UZP i KIOWyrok z 27.01.2005Krakowskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych oraz KPG Sp. z o.o. z Krakowa wniosły protest dotyczący dokonanego wyboru oferty przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Katowicach w przetargu na „Wykonanie wszelkich niezbędnych czynności mających na celu nabycie nieruchomości wraz z opracowaniem dokumentacji geodezyjno-kartograficznej i formalnoprawnej niezbędnej do nabycia nieruchomości pod budowę autostrady A-1...”. Odwołanie uwzględniono.

pobierz plik
Wyrok z 26.01.2005Konsorcjum: WINUEL S.A., P.T.H., RECTOR M. Kurzawa, M. Michalski Sp.j. oraz PPWK Inwestycje Sp. z o.o. Wrocław odwołało się od rozstrzygnięcia w postepowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na zaprojektowanie, dostawę i wdrożenie systemu informacji geograficznej przeprowadzanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. Warszawa. Odwołanie uwzględniono.

pobierz plik
Wyrok z 20.01.2005Computerland S.A. z siedzibą w Warszawie jako lider konsorcjum (drugim konsorcjantem była Globema Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie) złożył protest przeciwko wykluczeniu konsorcjum z przetargu ogłoszonego przez Mazowiecką Spółkę Gazownictwa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na dostawę, wdrożenie i serwis zintegrowanego systemu zarządzania majątkiem sieciowym w MSG. Odwołanie oddalono.

pobierz plik
Wyrok z 16.12.2005INS Sp. z o.o. z Zabierzowa oprotestowała czynność wyboru najkorzystniejszej oferty firmy Instrumenty Geodezyjne – Tadeusz Nadowski w Tychach oraz zaniechanie czynności odrzucenia oferty tej firmy przez Zamawiającego – Główny Urząd Geodezji i Kartografii w Warszawie w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę trzech stacji referencyjnych GPS z wyposażeniem i oprogramowaniem. Odwołanie uwzględniono.

pobierz plik
104 rekordy, strona 6 z 6
«« « ... 2 3 4 5 6


reklama

prawo

szukane słowo

typ aktu prawnego
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt