2025-03-05
Szukam pracy jako GEODETKA - 5 lat doświadczenia - praca stacjonarna lub online
Radomsko, Łódzkie
Geodetka z 5-letnim doświadczeniem poszukuje pracy w okolicach Radomska (rozważę również pracę zdalną).
Pracuję w biurze geodezyjnym - zajmuję się kompletowaniem operatów (na podstawie szkicu polowego i pliku .txt robię resztę) z zakresów 1 i 2. Wykonuję pliki wsadowe i szykuję dokumentację w teren/do tyczenia. Umiem biegle obsługiwać programy geodezyjne (EwMapa, MikroMapa, WinKalk, AutoCad) + podstawowa obsługa QGIS, C-Geo, Microstation, ArcGIS. Znam obsługę podstawowych instrumentów geodezyjnych (tachimetr, odbiornik GPS, niwelator), jednak od dłuższego czasu pracuję tylko w biurze, więc będę musiała sobie co nieco przypomnieć.
Jestem ambitna i chętnie uczę się nowych rzeczy. Mam prawo jazdy kat. B i w tym roku chcę zdobyć uprawnienia (zakres 1 i 2).
Od pracodawcy oczekuję uczciwości - chcę zarabiać pieniądze adekwatne do moich umiejętności i doświadczenia. Interesuje mnie tylko umowa o pracę.
Praca stacjonarna Radomsko +/- 30 km, praca zdalna - cała Polska.
Rozważam również pracę w pokrewnych do geodezji branżach, w których moje specjalistyczne umiejętności mogą się przydać (biura projektowe, firmy budowlane, tematyka GIS).
Proszę o kontakt przez e-mail: kate.geodezja@gmail.com
Odezwę się do wybranych firm.
kate.geodezja@gmail.com