Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
2025-10-30 | GIS, Edukacja, Imprezy

Odkrywaj świat warstwa po warstwie - Wrocławski GIS Day

W dniach 19–20 listopada br. odbędzie się XII edycja Wrocławskiego GIS Day. Tegoroczne hasło wydarzenia – „Odkrywaj świat warstwa po warstwie” – ma na celu pokazanie uczestnikom, że systemy informacji geograficznej (GIS) przenikają różne obszary naszego życia.


Ilustracja: Odkrywaj świat warstwa po warstwie - Wrocławski GIS Day

Wrocławski GIS Day to wydarzenie, które łączy osoby z wielu środowisk i w różnym wieku – pasjonatów geodezji i technologii GIS. Co roku bierze w nim udział około 300 uczestników, w tym przedstawiciele środowiska akademickiego, administracji publicznej i biznesu. Głównym celem inicjatywy jest promowanie oraz poszerzanie wiedzy o geodezji i zastosowaniach technologii GIS, zwłaszcza wśród uczniów szkół średnich i studentów.

Pierwszego dnia odbędą się prelekcje w formie konferencji na Uniwersytecie Wrocławskim oraz warsztaty na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, Politechnice Wrocławskiej oraz Uniwersytecie Wrocławskim. Drugiego dnia przewidziane są natomiast warsztaty na Uniwersytecie Przyrodniczym i Politechnice Wrocławskiej dla uczniów szkół średnich oraz studentów.

Główni organizatorzy: Koło Naukowe Studentów Geografii im. Juliana Czyżewskiego i Studenckie Koło Naukowe Geologów (Uniwersytet Wrocławski).
Współorganizatorzy: SKN Geodetów (Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu) oraz Koło Naukowo-Badawcze GIS (Politechnika Wrocławska).

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła redakcja portalu Geoforum.pl

Źródło: Organizatorzy


«« powrót

Udostępnij:
udostępnij na Facebook
   

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzy



zobacz też:



wiadomości

Otwieranie modeli 3D GUGiK w QGIS
play thumbnail
czy wiesz, że...
© 2023 - 2025 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
[email]
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS

RODO
polityka prywatności
mapa strony
kontakt
reklama

v2