wiadomościprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-03-08| Geodezja, Przetargi

Kto chętny do inwentaryzacji kanalizacji deszczowej w Poznaniu?

Firma Aquanet SA ogłosiła wart około 4,3 mln zł przetarg na wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej wraz z inspekcją sieci kanalizacji deszczowej miasta Poznania.


Kto chętny do inwentaryzacji kanalizacji deszczowej w Poznaniu? <br />
fot. Flickr/ Mississippi Watershed Management Organization
fot. Flickr/ Mississippi Watershed Management Organization

Do obowiązków wykonawcy będzie należało m.in. wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej z przedstawieniem na aktualnej mapie zasadniczej pobranej z GEOPOZ-u przebiegu systemu kanalizacji deszczowej z lokalizacją studzienek, wpustów z osadnikami, przyłączy, separatorów i przykanalików, w tym podanie ich rzędnych: góry włazu, kinety, podejść bocznych, dna osadnika, punktów wpięcia przykanalika/przyłączy/rynny. Częścią zamówienia jest również wykonanie inspekcji kanałów wraz z oceną techniczną ich stanu, a także czyszczenie sieci z nagromadzonych osadów.

Zamówienie obejmuje zlewnię strumienia Junikowskiego i podzielono je na cztery części dotyczące infrastruktury o długości:

 • pakiet A – ok. 31 km;
 • pakiet B – ok. 24 km;
 • pakiet C – ok. 23 km;
 • pakiet D – ok. 40 km.

Prace mają być zrealizowane w ciągu 12 miesięcy od podpisania umowy. Oferty zabezpieczone wadium w wysokości od 15 tys. do 40 tys. zł można składać do 12 kwietnia.


Przegląd wszystkich aktualnych zamówień publicznych z zakresu geodezji i kartografii prezentujemy w naszej nowej bezpłatnej Bazie przetargów

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Geoida od GOCE
czy wiesz, że...
© 2005-2023 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Anna Wardziak
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa


Reklama
reklama@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS