Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2023-03-08| Geodezja, Przetargi

Kto chętny do inwentaryzacji kanalizacji deszczowej w Poznaniu?

Firma Aquanet SA ogłosiła wart około 4,3 mln zł przetarg na wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej wraz z inspekcją sieci kanalizacji deszczowej miasta Poznania.


Kto chętny do inwentaryzacji kanalizacji deszczowej w Poznaniu? <br />
fot. Flickr/ Mississippi Watershed Management Organization
fot. Flickr/ Mississippi Watershed Management Organization

Do obowiązków wykonawcy będzie należało m.in. wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej z przedstawieniem na aktualnej mapie zasadniczej pobranej z GEOPOZ-u przebiegu systemu kanalizacji deszczowej z lokalizacją studzienek, wpustów z osadnikami, przyłączy, separatorów i przykanalików, w tym podanie ich rzędnych: góry włazu, kinety, podejść bocznych, dna osadnika, punktów wpięcia przykanalika/przyłączy/rynny. Częścią zamówienia jest również wykonanie inspekcji kanałów wraz z oceną techniczną ich stanu, a także czyszczenie sieci z nagromadzonych osadów.

Zamówienie obejmuje zlewnię strumienia Junikowskiego i podzielono je na cztery części dotyczące infrastruktury o długości:

  • pakiet A – ok. 31 km;
  • pakiet B – ok. 24 km;
  • pakiet C – ok. 23 km;
  • pakiet D – ok. 40 km.

Prace mają być zrealizowane w ciągu 12 miesięcy od podpisania umowy. Oferty zabezpieczone wadium w wysokości od 15 tys. do 40 tys. zł można składać do 12 kwietnia.


Przegląd wszystkich aktualnych zamówień publicznych z zakresu geodezji i kartografii prezentujemy w naszej nowej bezpłatnej Bazie przetargów

JK


«« powrót

Udostępnij:    

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

ładowanie komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Wysokorozdzielcze wideo z satelity SkySat-1
czy wiesz, że...
© 2023 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji: geoforum@geoforum.pl

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
e-mail: geoforum@geoforum.pl
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS