wiadomościMiesięcznik GEODETAprenumeratareklamaksięgarniakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2021-07-27| Geodezja

Informatyzacja narad koordynacyjnych już w ponad 2/3 powiatów

Obecnie już 69% powiatów wykorzystuje elektroniczne narzędzia do prowadzenia narad koordynacyjnych projektów sieci uzbrojenia terenu – wynika z danych opublikowanych przez GUGiK.


Informatyzacja narad koordynacyjnych już w ponad 2/3 powiatów
Informatyzacja narad koordynacyjnych już w ponad 2/3 powiatów
Informatyzacja narad koordynacyjnych już w ponad 2/3 powiatów

Podobnie jak w poprzednich miesiącach liderem pozostaje województwo wielkopolskie, gdzie pełną informatyzację tego procesu wdrożono już w 30 na 35 wszystkich powiatów. Na drugie miejsce awansowało województwo mazowieckie, gdzie w ciągu niecałego miesiąca liczba powiatów, w których całkowicie zinformatyzowano narady, wzrosła z 27 do 30. Awansem na trzecie miejsce może pochwalić się województwo opolskie. Tu już 7 na 12 powiatów dokonało pełnej informatyzacji narad, a jeszcze niecałe pół roku temu dotyczyło to tylko jednego samorządu, przez co region ten był w ogonie rankingu GUGiK.

Tymczasem dziś na szarym końcu zestawienia jest województwo świętokrzyskie. Dotychczas mniej niż 1/3 powiatów dokonała tu pełnej informatyzacji narad.

Stan informatyzacji narad można na bieżąco śledzić w serwisie Geoportal.gov.pl po włączeniu warstwy „Informatyzacja ZUD” znajdującej się w grupie „Specjalistyczne informacje geodezyjne”, w podgrupie „Stan informatyzacji powiatów”.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Pomiary geodezyjne uskoku San Andreas
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS