wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2020-04-21| Geodezja

ZSIN: wyniki kontroli NIK później

Na przełomie I i II kwartału br. mieliśmy poznać wyniki kontroli budowy zintegrowanego systemu informacji o nieruchomościach. Teraz okazuje się, że na raport NIK poczekamy jeszcze przynajmniej kilka miesięcy.


ZSIN: wyniki kontroli NIK później <br />
Fot. NIK
Fot. NIK

Przypomnijmy, że kontrola budowy ZSIN zapisana była w planie NIK na 2019 r. i jak poinformował we wrześniu ub.r. Geoforum.pl Wydział Prasowy NIK, „niedawno się rozpoczęła”. Czynności kontrolne miały być prowadzone w ówczesnym Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, Głównym Urzędzie Geodezji i Kartografii w Warszawie oraz w wybranych starostwach powiatowych z kilku województw. We wspomnianym planie zapisano, że głównym celem kontroli jest ocena, „czy działania podejmowane na rzecz wdrożenia systemu ZSIN przez administrację publiczną były skuteczne”.

Na pytanie Geoforum.pl, czy epidemia COVID-19 wpłynie na termin publikacji wyników kontroli, otrzymaliśmy z Wydziału Prasowego NIK odpowiedź: „W obecnej sytuacji publikacja wyników będzie możliwa prawdopodobnie nie wcześniej niż pod koniec II kwartału”.

DC


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Protokół z kontroli jest już na BIP GUGiK.
odpowiedz zgłoś
może inne pytanie? Kto odbierał opracowanie zsin i rozliczał poprawność jego opracowania?
 1 
odpowiedz zgłoś
przecież Żuchowski już mówił, że ZSINu nie ma to co tu kontrolować? Trzeba by zapytać głównych twórców ZSINu, pana Witolda i Pana Krzysztofa
odpowiedz zgłoś
Jak to Waldek ich wpuścił do Urzędu ? pewnie musiał wyjść na chwilę :)
 2 
odpowiedz zgłoś
errata powinno być "są NIEskuteczne" oczywiście
odpowiedz zgłoś
dobrarada cytat: ?czy działania podejmowane na rzecz wdrożenia systemu ZSIN przez administrację publiczną były skuteczne?. Re: pytanie powinno brzmieć: Dlaczego działania podejmowane na rzecz wdrożenia systemu ZSIN przez administrację publiczną są skuteczne ? A następnie wniosek: wdrożenie śledztwa prokuratorskiego w sprawie niegospodarności i spowodowania straty finansowej o ogromnej wartości. Koniec :)
odpowiedz zgłoś
Czy i kiedy zobaczymy wszelkie dokumentację przebiegu i efektów kontroli oraz wystąpienia, stanowiska, wnioski i opinie podmiotów ją przeprowadzających którą powinniśmy widzieć na BIP GUGiKu zgodnie z art 6 ustawy o dostępie do informacji publicznej ?
 2 
odpowiedz zgłoś
7 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Modelowanie Dębu Bartek
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS