wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-10-15| Geodezja, Przetargi, Kataster

Powiat limanowski podpisał umowy na geodezyjne bazy

Starostwo w Limanowej zawarło 5 kontraktów, których przedmiotem jest modernizacja ewidencji gruntów i budynków oraz założenie baz BDOT500 i GESUT.


Powiat limanowski podpisał umowy na geodezyjne bazy

Ogłoszony w czerwcu br. przetarg na digitalizację, weryfikację, poprawę jakości mapy ewidencyjnej oraz modernizację EGiB dla gminy Laskowa jest już czwartym podejściem do udzielenia zamówienia. Tym razem postępowanie zakończyło się w dużej mierze sukcesem, udało się bowiem rozstrzygnąć 2 z 3 części, tj. dotyczące obrębów: Laskowa, Kamionka Mała, Krosna, Sechna i Strzeszyce. Obie wykona tarnowska firma MGGP, która była jedynym uczestnikiem postępowania. Wartość podpisanych z nią umów wynosi nieco ponad milion złotych. W obu przypadkach starosta zdecydował się zwiększyć budżet przetargu, który dla tych części pierwotnie wyniósł 0,5 mln zł. Na ten sam krok nie zdecydowano się jednak w odniesieniu do części III, obejmującej modernizację EGiB w obrębach Jaworzna, Kobyłczyna, Ujanowice i Żmiąca, która została unieważniona. Prace modernizacyjne mają zostać wykonane do końca lipca 2021 roku.

W całości udało się za to rozstrzygnąć trzyczęściowy przetarg na założenie baz BDOT500 i GESUT. Za 269 tys. zł bazy dla gminy Laskowa wykona firma Geokart-International Rzeszów. Firma MGGP wygrała z kolei w dwóch częściach, tj. obejmujących gminy Mszana Dolna oraz Dobra. Wartość podpisanych z nią umów to 966 tys. zł. Suma wszystkich trzech kontraktów jest nieco niższa niż budżet tego postępowania. Termin wykonania baz wyznaczono na sierpień 2021 r.

Oba przetargi są częścią wartego 9 mln zł projektu „E-Usługi w informacji przestrzennej Powiatu Limanowskiego” współfinansowanego ze środków RPO Województwa Małopolskiego.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Modelowanie Dębu Bartek
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS