wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-09-17| Przetargi, Instytucje, Kataster

Rusza modernizacja PZGiK w gminie Tomaszów Maz.

Dopiero za trzecim podejściem udało się podpisać umowę na dostawę baz danych EGiB, BDOT500 i GESUT dla gminy Tomaszów Mazowiecki.


Rusza modernizacja PZGiK w gminie Tomaszów Maz.

Przedmiotem ogłoszonego w maju zamówienia jest przeprowadzenie modernizacji EGiB, dostawa baz BDOT500 i GESUT, a także digitalizacja materiałów PZGiK. Poprzednie dwa przetargi rozpisane przez Starostwo w Tomaszowie Mazowieckim (pierwszy ogłoszono jeszcze w sierpniu ubiegłego roku) unieważniano z powodu braku ofert.

Prace zrealizuje firma InterTIM Suwałki za blisko 4,2 mln zł. Zamawiający zarezerwował na ten cel w budżecie wprawdzie 3,7 mln zł, ale ostatecznie zdecydował się go zwiększyć.

Co ciekawe, trzy analogiczne przetargi ogłoszone w maju również po raz trzeci znów unieważniono. Dla gmin Rokiciny oraz Ujazd nie wpłynęły żadne oferty. Natomiast dla gminy Lubochnia wpłynęła wprawdzie jedna oferta, ale okazała się zbyt droga. Spółka InterTIM Suwałki oferowała jego realizację za 3,2 mln, natomiast zarezerwowany na te prace budżet wynosił 2,0 mln zł (wszystkie kwoty brutto).

Zamówienie jest częścią projektu „Rozwój e-usług publicznych z zakresu infrastruktury informacji przestrzennej świadczonych przez Powiat Tomaszowski” współfinansowanego ze środków RPO Województwa Łódzkiego. Wartość przedsięwzięcia to blisko 12 mln zł.

AW


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
World Trade Center w obiektywie Stanisława Nazalewicza
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS