wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-09-11| artykuł sponsorowany | Geodezja

Geotronics zaprasza na Akademię Technologii Trimble w malowniczych Pieninach

Geotronics Dystrybucja Sp. z o.o. serdecznie zaprasza na AKADEMIĘ TECHNOLOGII TRIMBLE, która odbędzie się w dniach 25-27 września 2019 r. w Hotel Szczawnica Park Resort & Spa.


Geotronics zaprasza na Akademię Technologii Trimble w malowniczych Pieninach

Akademia to świetna okazja do zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami pomiarowymi, technologiami precyzyjnego pozycjonowania, masowego zbierania danych oraz oprogramowaniem wspomagającym procesy pomiarowe i inwestycyjne w wielu branżach. Akademia to również okazja do wzięcia udziału w specjalistycznych warsztatach oraz panelach eksperckich.

Uczestnictwo będzie również doskonałą okazją do przetestowania wielu rozwiązań pomiarowych oraz poszerzenia wiedzy o możliwościach wykorzystania pozyskanych danych. Będzie to również okazja do spokojnej rozmowy i poznania wielu osób z branż, które współpracują przy realizacjach nawet najbardziej zaawansowanych projektów.

Dlaczego warto pojechać z nami do Szczawnicy?

Ponieważ nadeszła pora, aby odrobinę zwolnić, odpocząć od zgiełku dnia codziennego i zrelaksować się w doborowym towarzystwie. Nie chcemy na siłę skupiać się na sprzęcie, oprogramowaniu, technologiach, finansowaniu czy korzyściach…

Wyłącznie od Ciebie zależeć będzie, czy powędrujesz z nami na szczyt Sokolicy, by podziwiać górskie widoki, czy zostaniesz w hotelu na warsztatach poświęconych oprogramowaniu, by zdobyć wartościową wiedzę.

Ty zdecydujesz, czy drugiego dnia wybierzesz się na spływ Dunajcem w towarzystwie Flisaków, czy na panele specjalistyczne w towarzystwie naszych ekspertów.

Dajemy Ci swobodę wyboru, bo kto lepiej od Ciebie wie, czego potrzebujesz?

Pora postawić na relacje międzyludzkie. Jesteś z nami?

Zobacz szczegółowy plan Akademii

Poznaj więcej szczegółów na stronie akademiatrimble.com

Do zobaczenia na Akademii Technologii Trimble 2019

Zespół Geotronics Dystrybucja Sp. z o.o.


«« powrótwiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
GEODETA testuje: ContextCapture
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS