wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Wypis lub wyrys przez ePUAP
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-09-11| artykuł sponsorowany | Geodezja

Geotronics zaprasza na Akademię Technologii Trimble w malowniczych Pieninach

Geotronics Dystrybucja Sp. z o.o. serdecznie zaprasza na AKADEMIĘ TECHNOLOGII TRIMBLE, która odbędzie się w dniach 25-27 września 2019 r. w Hotel Szczawnica Park Resort & Spa.


Geotronics zaprasza na Akademię Technologii Trimble w malowniczych Pieninach

Akademia to świetna okazja do zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami pomiarowymi, technologiami precyzyjnego pozycjonowania, masowego zbierania danych oraz oprogramowaniem wspomagającym procesy pomiarowe i inwestycyjne w wielu branżach. Akademia to również okazja do wzięcia udziału w specjalistycznych warsztatach oraz panelach eksperckich.

Uczestnictwo będzie również doskonałą okazją do przetestowania wielu rozwiązań pomiarowych oraz poszerzenia wiedzy o możliwościach wykorzystania pozyskanych danych. Będzie to również okazja do spokojnej rozmowy i poznania wielu osób z branż, które współpracują przy realizacjach nawet najbardziej zaawansowanych projektów.

Dlaczego warto pojechać z nami do Szczawnicy?

Ponieważ nadeszła pora, aby odrobinę zwolnić, odpocząć od zgiełku dnia codziennego i zrelaksować się w doborowym towarzystwie. Nie chcemy na siłę skupiać się na sprzęcie, oprogramowaniu, technologiach, finansowaniu czy korzyściach…

Wyłącznie od Ciebie zależeć będzie, czy powędrujesz z nami na szczyt Sokolicy, by podziwiać górskie widoki, czy zostaniesz w hotelu na warsztatach poświęconych oprogramowaniu, by zdobyć wartościową wiedzę.

Ty zdecydujesz, czy drugiego dnia wybierzesz się na spływ Dunajcem w towarzystwie Flisaków, czy na panele specjalistyczne w towarzystwie naszych ekspertów.

Dajemy Ci swobodę wyboru, bo kto lepiej od Ciebie wie, czego potrzebujesz?

Pora postawić na relacje międzyludzkie. Jesteś z nami?

Zobacz szczegółowy plan Akademii

Poznaj więcej szczegółów na stronie akademiatrimble.com

Do zobaczenia na Akademii Technologii Trimble 2019

Zespół Geotronics Dystrybucja Sp. z o.o.


«« powrót

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt