wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Apeks skanuje zabytkowe młyny
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-06-24| GIS

Małopolska IIP: obiekty sportowe do modernizacji

W geoportalu Małopolskiej Infrastruktury Informacji Przestrzennej opublikowano nową kompozycję mapową przedstawiającą obiekty sportowe i miejsca rekreacji, które zostaną zmodernizowane w 2019 r. w ramach projektu „Małopolska infrastruktura rekreacyjno-sportowa (MIRS)”.


Małopolska IIP: obiekty sportowe do modernizacji
Celem projektu jest poprawa jakości życia mieszkańców Małopolski w zakresie kultury fizycznej, sportu i rekreacji. Polega on na udzieleniu jednostkom samorządu terytorialnego z terenu województwa pomocy finansowej na modernizację infrastruktury rekreacyjno-sportowej spełniającej rolę lokalnych stref aktywności fizycznej, m.in. w celu podniesienia standardu czy rewitalizacji istniejących obiektów sportowych będących w niedostatecznym stanie technicznym i funkcjonalnym.

Projekt MIRS jest kontynuacją zapoczątkowanego w 2018 roku projektu „Małopolskie boiska”, którego zakres w 2019 r. został rozszerzony o ogólnodostępne boiska sportowe, siłownie plenerowe, skateparki i place sportowo-rekreacyjne z urządzeniami typu street workout.

Promesy gwarantujące dofinansowanie na realizację zadań w ramach projektu „Małopolska Infrastruktura Rekreacyjno-Sportowa” przekazano 70 jednostkom samorządu terytorialnego na łączną kwotę 9 mln złotych.

Źródło: UMWM


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt