wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Kolorowe wideo z orbity
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-05-17| Imprezy

Gdańsk zaprasza geodetów na korty!

Tegoroczne XXXVI Mistrzostwa Polski Geodetów w Tenisie Ziemnym o Puchar Głównego Geodety Kraju odbędą się w dniach 29-31 sierpnia na kortach Lechii Gdańsk.


Gdańsk zaprasza geodetów na korty!
W rozgrywkach mogą uczestniczyć:
• kobiety i mężczyźni będący geodetami lub studentami wydziałów geodezyjnych,
• pracownicy przedsiębiorstw, uczelni lub innych jednostek geodezyjnych,
• geodeci będący na emeryturze lub rencie,
którzy uiszczą opłatę w wysokości 450 zł.
Uczestnicy nie mogą być czynnymi zawodnikami od co najmniej 5 lat.

Wydarzenie będzie połączone ze szkoleniem nt. „Nowoczesne technologie w geodezji i kartografii”, a także z seminarium pn. „Geodezja 3M na 100”, w ramach którego organizatorzy zamierzają zaprezentować osiągnięcia mierniczych-geodetów z terenu Pomorza Gdańskiego w związku z obchodami 100-lecia SGP oraz polskiej geodezji.

Mistrzostwa zostaną rozegrane w grach pojedynczych i podwójnych pań i panów. Wśród uczestników obowiązuje podział na dwie grupy wiekowe: do 60 lat i powyżej 60 lat. Turniej główny zostanie rozegrany systemem grupowo-pucharowym do dwóch wygranych setów od stanu 2:2 w każdym secie. Przy stanie setów 1:1 decyduje tie-break do 10. W grze mieszanej – mikście oraz turnieju pocieszenia gramy jeden set, przy stanie 6:6 decyduje tie-break do 7. Gra pań oraz gra podwójna panów, mikst i turniej pocieszenia, rozegrane będą bez podziału na grupy wiekowe w systemie pucharowym.

Organizatorem wydarzenia jest Zarząd Oddziału SGP w Gdańsku skupiający geodetów z dawnych województw: gdańskiego i elbląskiego. Impreza skierowana jest do członków Stowarzyszenia Geodetów Polskich oraz jego sympatyków.

Komunikat 1

Źródło: Organizatorzy


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Geodezja Sorry. Źle mi słowa złożyło w tel.

Czy puchary wreczy GGK ?

Geodezja A gdzie tam buraki ma salony....

są nawet gracze w golfa! baaaaaa

Pytanie To geodetów stać na grę w tenisa? Mają na to czas?

5 komentarzy

reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt