wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2019-05-17| Imprezy

Gdańsk zaprasza geodetów na korty!

Tegoroczne XXXVI Mistrzostwa Polski Geodetów w Tenisie Ziemnym o Puchar Głównego Geodety Kraju odbędą się w dniach 29-31 sierpnia na kortach Lechii Gdańsk.


Gdańsk zaprasza geodetów na korty!
W rozgrywkach mogą uczestniczyć:
• kobiety i mężczyźni będący geodetami lub studentami wydziałów geodezyjnych,
• pracownicy przedsiębiorstw, uczelni lub innych jednostek geodezyjnych,
• geodeci będący na emeryturze lub rencie,
którzy uiszczą opłatę w wysokości 450 zł.
Uczestnicy nie mogą być czynnymi zawodnikami od co najmniej 5 lat.

Wydarzenie będzie połączone ze szkoleniem nt. „Nowoczesne technologie w geodezji i kartografii”, a także z seminarium pn. „Geodezja 3M na 100”, w ramach którego organizatorzy zamierzają zaprezentować osiągnięcia mierniczych-geodetów z terenu Pomorza Gdańskiego w związku z obchodami 100-lecia SGP oraz polskiej geodezji.

Mistrzostwa zostaną rozegrane w grach pojedynczych i podwójnych pań i panów. Wśród uczestników obowiązuje podział na dwie grupy wiekowe: do 60 lat i powyżej 60 lat. Turniej główny zostanie rozegrany systemem grupowo-pucharowym do dwóch wygranych setów od stanu 2:2 w każdym secie. Przy stanie setów 1:1 decyduje tie-break do 10. W grze mieszanej – mikście oraz turnieju pocieszenia gramy jeden set, przy stanie 6:6 decyduje tie-break do 7. Gra pań oraz gra podwójna panów, mikst i turniej pocieszenia, rozegrane będą bez podziału na grupy wiekowe w systemie pucharowym.

Organizatorem wydarzenia jest Zarząd Oddziału SGP w Gdańsku skupiający geodetów z dawnych województw: gdańskiego i elbląskiego. Impreza skierowana jest do członków Stowarzyszenia Geodetów Polskich oraz jego sympatyków.

Komunikat 1

Źródło: Organizatorzy


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Geodezja Sorry. Źle mi słowa złożyło w tel.
odpowiedz zgłoś
Czy puchary wreczy GGK ?
odpowiedz zgłoś
Geodezja A gdzie tam buraki ma salony....
odpowiedz zgłoś
są nawet gracze w golfa! baaaaaa
odpowiedz zgłoś
Pytanie To geodetów stać na grę w tenisa? Mają na to czas?
 3 
odpowiedz zgłoś
5 komentarzywiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Jak skanowano największy atlas świata
czy wiesz, że...
© 2005-2020 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

 • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
 • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
 • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
 • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

 • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
 • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
 • Jerzy Przywara
 • Bożena Baranek (szefowa Działu Prenumeraty)
 • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
 • Damian Czekaj
 • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
b.baranek@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter Instagram RSS