wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Sztuczna inteligencja kartuje drogi
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-04-05| Geodezja, Firma, Przetargi, Instytucje, Kataster

Lubelska e-Geodezja: 4 mln zł z wolnej ręki

Związek lubelskich powiatów zamierza podpisać w trybie „z wolnej ręki” dwie kolejne umowy na modernizację EGiB oraz założenie baz BDOT500 i GESUT.


Lubelska e-Geodezja: 4 mln zł z wolnej ręki

Kontrakty dotyczą wykonania prac w gminie Godziszów w powiecie janowskim, a także w gminie Spiczyn (obszar wiejski) w powiecie łęczyńskim. Pierwsza umowa zostanie zawarta z rzeszowską firmą Geores – jej wartość to 3,16 mln zł. Drugi kontrakt, o wartości 0,96 mln zł, zostanie podpisany z firmą Geomiar z Jarosławia.

Umowy te są częścią projektu „e-Geodezja cyfrowy zasób geodezyjny województwa lubelskiego” o wartości 187 mln zł. W jego ramach ogłoszono już trzy tury przetargów na modernizację zasobów geodezyjnych. Z powodu braku chętnych lub zbyt drogich ofert wielu części nie udało się jednak rozstrzygnąć. Wobec tego zamawiający zdecydował się w niektórych przypadkach udzielić zamówienia w trybie „z wolnej ręki”. Uwzględniając wymieniane wyżej umowy, w ten sposób rozstrzygnięto już 9 części o łącznej wartości około 15 mln zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt