wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Wielodrożność a Galileo
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-04-05| Geodezja, Firma, Przetargi, Instytucje, Kataster

Lubelska e-Geodezja: 4 mln zł z wolnej ręki

Związek lubelskich powiatów zamierza podpisać w trybie „z wolnej ręki” dwie kolejne umowy na modernizację EGiB oraz założenie baz BDOT500 i GESUT.


Lubelska e-Geodezja: 4 mln zł z wolnej ręki

Kontrakty dotyczą wykonania prac w gminie Godziszów w powiecie janowskim, a także w gminie Spiczyn (obszar wiejski) w powiecie łęczyńskim. Pierwsza umowa zostanie zawarta z rzeszowską firmą Geores – jej wartość to 3,16 mln zł. Drugi kontrakt, o wartości 0,96 mln zł, zostanie podpisany z firmą Geomiar z Jarosławia.

Umowy te są częścią projektu „e-Geodezja cyfrowy zasób geodezyjny województwa lubelskiego” o wartości 187 mln zł. W jego ramach ogłoszono już trzy tury przetargów na modernizację zasobów geodezyjnych. Z powodu braku chętnych lub zbyt drogich ofert wielu części nie udało się jednak rozstrzygnąć. Wobec tego zamawiający zdecydował się w niektórych przypadkach udzielić zamówienia w trybie „z wolnej ręki”. Uwzględniając wymieniane wyżej umowy, w ten sposób rozstrzygnięto już 9 części o łącznej wartości około 15 mln zł.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt