wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
GEODETA testuje: ContextCapture
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-03-14| Geodezja, Firma, Przetargi, Kataster

Lubelska e-Geodezja: kolejna umowa z wolnej ręki

Związek lubelskich powiatów zapowiedział podpisanie w trybie „z wolnej ręki” już siódmej umowy na założenie baz BDOT500 i GESUT oraz modernizację EGiB.


Lubelska e-Geodezja: kolejna umowa z wolnej ręki <br />
fot. Wikipedia
fot. Wikipedia

Tym razem kontrakt dotyczy wykonania prac w gminie Jeziorzany w powiecie lubartowskim. Za 825 tys. zł ma je wykonać Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych „Pryzmat” z Częstochowy.

Prace są częścią projektu „e-Geodezja cyfrowy zasób geodezyjny województwa lubelskiego” o wartości 187 mln zł. Przypomnijmy, że w jego ramach wcześniej popisano już 6 umów „z wolnej ręki” na modernizację powiatowych zasobów geodezyjnych. Łączna wartość tych kontraktów to blisko 10 mln zł. W uzasadnieniu wyboru tej procedury udzielenia zamówienia we wszystkich przypadkach zamawiający tłumaczył się brakiem ofert w ogłoszonym wcześniej otwartym przetargu.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt