wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
Jak skanowano największy atlas świata
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-03-14| Geodezja, Firma, Przetargi, Kataster

Lubelska e-Geodezja: kolejna umowa z wolnej ręki

Związek lubelskich powiatów zapowiedział podpisanie w trybie „z wolnej ręki” już siódmej umowy na założenie baz BDOT500 i GESUT oraz modernizację EGiB.


Lubelska e-Geodezja: kolejna umowa z wolnej ręki <br />
fot. Wikipedia
fot. Wikipedia

Tym razem kontrakt dotyczy wykonania prac w gminie Jeziorzany w powiecie lubartowskim. Za 825 tys. zł ma je wykonać Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych „Pryzmat” z Częstochowy.

Prace są częścią projektu „e-Geodezja cyfrowy zasób geodezyjny województwa lubelskiego” o wartości 187 mln zł. Przypomnijmy, że w jego ramach wcześniej popisano już 6 umów „z wolnej ręki” na modernizację powiatowych zasobów geodezyjnych. Łączna wartość tych kontraktów to blisko 10 mln zł. W uzasadnieniu wyboru tej procedury udzielenia zamówienia we wszystkich przypadkach zamawiający tłumaczył się brakiem ofert w ogłoszonym wcześniej otwartym przetargu.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt