wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Skanowanie szlaku kolejowego
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-02-15| Geodezja, Firma, Przetargi

Powiat brzeski: ponad 2 mln zł na geodezyjne bazy

Za drugim podejściem Starostwu w Brzesku udało się podpisać 2 umowy na dostawę baz danych EGiB, BDOT500 i GESUT dla jednostki Brzesko (obszar wiejski).


Powiat brzeski: ponad 2 mln zł na geodezyjne bazy

W poprzednim zamówieniu, ogłoszonym pod koniec marca ub.r., do prac tych (których wartość oszacowano na 1,9 mln zł) nie zgłosił się żaden chętny. Udało się za to rozstrzygnąć część dotyczącą dostawy bazy BDOT500 dla jednostki Brzesko – miasto. Umowę na te prace o wartości 116 tys. zł podpisano z firmą Geokart-International z Rzeszowa (była to jedyna oferta złożona w postępowaniu).

W drugim postępowaniu najkorzystniejsze oferty zmieściły się w budżecie zamawiającego. I tak, część I za 1,99 mln zł (91% budżetu starostwa) zrealizuje Opolska Grupa Geodezyjna. Część II przypadnie zaś krakowskiej firmie SmallGIS – wartość jej propozycji opiewa na 376 tys. zł (63% budżetu).

Prace powinny zostać zrealizowane do maja 2021 roku.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt