wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Mapa Miejsc Pamięci Narodowej
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2019-01-31| Geodezja, Firma, Przetargi, Instytucje, Kataster

Modernizacja włocławskiego PZGiK: drugie podejście udane

Starostwo we Włocławku wyda nieco ponad 4 mln zł na utworzenie baz BDOT500 i GESUT, digitalizację analogowych dokumentów PZGiK oraz harmonizację geodezyjnych rejestrów.


Modernizacja włocławskiego PZGiK: drugie podejście udane

Pierwszy przetarg na te prace (rozpisany w lipcu ubiegłego roku) został unieważniony z powodu naruszenia koperty, w której znajdowała się jedna z ofert. W drugim postępowaniu przedstawiono trzy oferty. Za najkorzystniejszą zamawiający uznał propozycję Warszawskiego Przedsiębiorstwa Geodezyjnego o wartości 4,072 mln zł. Była to jednocześnie oferta najtańsza. Pozostałe dwie przedstawiły konsorcja firm: Gispro Szczecin i Progis Giżycko (wartość 4,595 mln zł) oraz Geokart-International Rzeszów i OPGK Olsztyn (5,473 mln zł). Co ostatnio zdarza się rzadko, wszystkie trzy oferty zmieściły się w budżecie zamawiającego (5,496 mln zł).

Prace mają zostać zrealizowane do czerwca 2021 roku. Zamówienie jest częścią wartego 135 mln zł projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0” (dofinansowanego ze środków RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego) realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego we współpracy z 19 powiatami oraz 4 miastami na prawach powiatu. Oprócz modernizacji powiatowych zasobów geodezyjnych (na co wyasygnowano blisko 80 mln zł) przedmiotem tego przedsięwzięcia jest m.in. rozbudowa wojewódzkiego systemu informacji przestrzennej (w tym jego modułów: regionalnego, powiatowego i miast prezydenckich), a także pozyskanie ortofotomapy dla całego województwa.

JK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt