wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Geospatial Revolution, odc. 2
blog
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2019-01-31| Geodezja, Firma, Przetargi, Instytucje, Kataster

Modernizacja włocławskiego PZGiK: drugie podejście udane

Starostwo we Włocławku wyda nieco ponad 4 mln zł na utworzenie baz BDOT500 i GESUT, digitalizację analogowych dokumentów PZGiK oraz harmonizację geodezyjnych rejestrów.


Modernizacja włocławskiego PZGiK: drugie podejście udane

Pierwszy przetarg na te prace (rozpisany w lipcu ubiegłego roku) został unieważniony z powodu naruszenia koperty, w której znajdowała się jedna z ofert. W drugim postępowaniu przedstawiono trzy oferty. Za najkorzystniejszą zamawiający uznał propozycję Warszawskiego Przedsiębiorstwa Geodezyjnego o wartości 4,072 mln zł. Była to jednocześnie oferta najtańsza. Pozostałe dwie przedstawiły konsorcja firm: Gispro Szczecin i Progis Giżycko (wartość 4,595 mln zł) oraz Geokart-International Rzeszów i OPGK Olsztyn (5,473 mln zł). Co ostatnio zdarza się rzadko, wszystkie trzy oferty zmieściły się w budżecie zamawiającego (5,496 mln zł).

Prace mają zostać zrealizowane do czerwca 2021 roku. Zamówienie jest częścią wartego 135 mln zł projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 2.0” (dofinansowanego ze środków RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego) realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego we współpracy z 19 powiatami oraz 4 miastami na prawach powiatu. Oprócz modernizacji powiatowych zasobów geodezyjnych (na co wyasygnowano blisko 80 mln zł) przedmiotem tego przedsięwzięcia jest m.in. rozbudowa wojewódzkiego systemu informacji przestrzennej (w tym jego modułów: regionalnego, powiatowego i miast prezydenckich), a także pozyskanie ortofotomapy dla całego województwa.

JK


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_plzobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt