wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Geospatial Revolution, odc. 3
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2018-06-14| Instytucje

Warszawa: Oferta pracy w RDOŚ

Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko starszego inspektora do spraw opiniowania i uzgadniania w ramach oceny oddziaływania przedsięwzięć na środowisko w Wydziale Ocen Oddziaływania na Środowisko. Aplikacje można składać do 26 czerwca.


Warszawa: Oferta pracy w RDOŚ
Osoba zatrudniona na tym stanowisku:
• Uczestniczy w prowadzeniu spraw związanych z wydawaniem opinii co do konieczności przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko oraz ustalających zakres raportu o oddziaływaniu na środowisko dla przedsięwzięć mogących oddziaływać na środowisko w toku postępowania dotyczącego wydania decyzji środowiskowej.
• Uczestniczy w prowadzeniu spraw związanych z wydawaniem uzgodnień warunków realizacji dla przedsięwzięć w celu określenia środowiskowych uwarunkowań dla planowanych przedsięwzięć w toku postępowania dotyczącego wydania decyzji środowiskowej.
• Uczestniczy w prowadzeniu postępowań w sprawie uzgodnienia warunków realizacji przedsięwzięć w ramach ponownej oceny oddziaływania na środowisko, w celu uszczegółowienia i doprecyzowania warunków zawartych w wydanej wcześniej decyzji środowiskowej.
• Przygotowuje opinie o dokumentach (m.in. o kartach informacyjnych i raportach o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko) z zakresu jednej z dziedzin ochrony środowiska w postępowaniach związanych z oceną oddziaływania przedsięwzięć na środowisko.
• Współpracuje przy sporządzaniu comiesięcznych sprawozdań z działalności Wydziału dla Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w zakresie prowadzonych postępowań.

Wymagania niezbędne to m.in.:
• wykształcenie średnie,
• doświadczenie zawodowe w ochronie środowiska,
• znajomość i umiejętność stosowania przepisów aktów prawnych z zakresu ustaw: o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko, Kodeks postępowania administracyjnego i o służbie cywilnej.

Wymagania dodatkowe:
• wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska, inżynierii środowiska, biologii, biotechnologii, geografii, geologii, geodezji, gospodarki przestrzennej, leśnictwa.
• doświadczenie zawodowe w administracji publicznej
• znajomość ustaw: Prawo ochrony środowiska, Prawo wodne, o odpadach.

Proponowane wynagrodzenie brutto 2500 zł.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: RDOŚ w Warszawie


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
> Nakarm dziecko ideami

Nie rozumiecie Bo w takiej pracy nie chodzi o płacę, a o idee!

@geo zamiast specjalistów będą teraz niespecjaliści po filozofii i stażyści. za nasze pieniądze. i tak bedzie administracja działać, bo przecież się nie skończy.

Panowie spokojnie to że pojawiają się takie oferty świadczy tylko o tym, że administracja powolutku zaczyna się kończyć i czyścić ze specjalistów. Specjalista nawet nie spojrzy na taką ofertę.

ha Trzeba było robić uprawnienia na wózki widłowe a nie pseudo studia- płacą 3500 brutto

Warszawa 2500 brutto xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD przecież w markecie na kasie płacą 3500 xDDDDDDDDDDDD

buhahaha to tylko trochę mniej niż specjalista ds. obsługi klientów przy kasie w Biedronce :) Brawo specjaliście geodeci, geoinformatorzy i inni prawie "informatycy" tylko ze znajomością pythona :) Sami doprowadziliście do takiej sytuacji zgadzając się na takie zarobki.

RDOŚ_szuka_specjalisty - niech szuka dalej ...

stawka powala.

9 komentarzyzobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt