wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Skanowanie szlaku kolejowego
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-06-13| Geodezja, Przetargi

Powiat giżycki modernizuje zasób

Zarząd Powiatu w Giżycku ogłosił przetarg na cyfryzację powiatowego zasobu geodezyjno-kartograficznego w ramach „Projektu zintegrowanej informacji geodezyjno-kartograficznej Powiatu Giżyckiego” finansowanego ze środków Unii Europejskiej. Wartość zamówienia wynosi co najmniej 3,3 mln zł (szacunek na podstawie wadium).


Powiat giżycki modernizuje zasób <br />
Załącznik do projektu modernizacji EGiB w jednostce ewidencyjnej Miłki; szrafurą oznaczono obręby przeznaczone do modernizacji (SIWZ)
Załącznik do projektu modernizacji EGiB w jednostce ewidencyjnej Miłki; szrafurą oznaczono obręby przeznaczone do modernizacji (SIWZ)

Przedmiot zamówienia obejmuje:
1. dostosowanie bazy ewidencji gruntów i budynków (poprzez aktualizację baz danych EGiB dla wybranych jednostek ewidencyjnych) do zgodności z pojęciowym modelem danych EGiB, poprawę jakości i aktualności danych EGiB wyszczególnionych w projektach modernizacji, harmonizację bazy EGiB z bazą BDOT500 oraz będącą już w zasobie bazą GESUT,
2. utworzenie bazy BDOT500 zgodnej z pojęciowym modelem danych BDOT500,
3. modernizację szczegółowej poziomej osnowy geodezyjnej z inwentaryzacją punktów osnowy poziomej podstawowej i szczegółowej, utworzenie bazy BDSOG,
4. cyfryzację dokumentów uzasadniających wpisy do EGiB i oraz utworzenie repozytorium.

Oferty można składać do 20 lipca br. Wykonawca jest zobowiązany wnieść wadium w wysokości 100 tys. zł. Kryteriami oceny ofert będą: cena (60%) oraz deklaracja zwiększenia zakresu prac o 10% (40%).

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
to Miłka ma swoja jednostkę w Giżycku? Niebywałezobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt