wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Skanery laserowe pomagają kręcić "Grę o tron"
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2018-06-13| Geodezja, Przetargi

Powiat giżycki modernizuje zasób

Zarząd Powiatu w Giżycku ogłosił przetarg na cyfryzację powiatowego zasobu geodezyjno-kartograficznego w ramach „Projektu zintegrowanej informacji geodezyjno-kartograficznej Powiatu Giżyckiego” finansowanego ze środków Unii Europejskiej. Wartość zamówienia wynosi co najmniej 3,3 mln zł (szacunek na podstawie wadium).


Powiat giżycki modernizuje zasób <br />
Załącznik do projektu modernizacji EGiB w jednostce ewidencyjnej Miłki; szrafurą oznaczono obręby przeznaczone do modernizacji (SIWZ)
Załącznik do projektu modernizacji EGiB w jednostce ewidencyjnej Miłki; szrafurą oznaczono obręby przeznaczone do modernizacji (SIWZ)

Przedmiot zamówienia obejmuje:
1. dostosowanie bazy ewidencji gruntów i budynków (poprzez aktualizację baz danych EGiB dla wybranych jednostek ewidencyjnych) do zgodności z pojęciowym modelem danych EGiB, poprawę jakości i aktualności danych EGiB wyszczególnionych w projektach modernizacji, harmonizację bazy EGiB z bazą BDOT500 oraz będącą już w zasobie bazą GESUT,
2. utworzenie bazy BDOT500 zgodnej z pojęciowym modelem danych BDOT500,
3. modernizację szczegółowej poziomej osnowy geodezyjnej z inwentaryzacją punktów osnowy poziomej podstawowej i szczegółowej, utworzenie bazy BDSOG,
4. cyfryzację dokumentów uzasadniających wpisy do EGiB i oraz utworzenie repozytorium.

Oferty można składać do 20 lipca br. Wykonawca jest zobowiązany wnieść wadium w wysokości 100 tys. zł. Kryteriami oceny ofert będą: cena (60%) oraz deklaracja zwiększenia zakresu prac o 10% (40%).

AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
to Miłka ma swoja jednostkę w Giżycku? Niebywałezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt