wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Jak wyznaczyć strefy dojazdu w QGIS
blog
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2018-04-16| Geodezja

Szydłowiec: poszukiwany kierownik PODGiK

Do 24 kwietnia trwa nabór kandydatów na stanowisko kierownika Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Starostwie Powiatowym w Szydłowcu.


Szydłowiec: poszukiwany kierownik PODGiK

Od kandydatów wymagane jest m.in.:
• wykształcenie wyższe geodezyjne,
• uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresach 1 i 2,
• 4-letni staż pracy (w tym 3-letni w administracji rządowej/samorządowej lub w prowadzeniu działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku).

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: Starostwo Powiatowe w Szydłowcu


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Łupy 20 lat pracy w podgik i takie łupy że ciężko koniem wywieść :).za chwile to bedą stażyści pracować w podgik i Ci co dorabiają.

mam wrażenie że w administracji geodezyjnej prze kilkanaście(kilkadziesiąt?) lat nie było nowych ludzi. Nie tyle bez układów i znajomości, ale w ogóle innych niż są teraz. Taki zastój, podział łupów. Teraz powoli ta stara kadra odchodzi na emerytury i o następców może być trudno. Z różnych względów. Nie wróży to dobrze geodezji.. No, chyba, że są i chodzi tylko o konkurs.

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt