wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Skanowanie wnętrza platformy wiertniczej
blog
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
NIWELATORY

NIWELATORY
TACHIMETRY

TACHIMETRY
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama
|2018-04-16| Geodezja

Szydłowiec: poszukiwany kierownik PODGiK

Do 24 kwietnia trwa nabór kandydatów na stanowisko kierownika Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Starostwie Powiatowym w Szydłowcu.


Szydłowiec: poszukiwany kierownik PODGiK

Od kandydatów wymagane jest m.in.:
• wykształcenie wyższe geodezyjne,
• uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresach 1 i 2,
• 4-letni staż pracy (w tym 3-letni w administracji rządowej/samorządowej lub w prowadzeniu działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku).

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: Starostwo Powiatowe w Szydłowcu


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Łupy 20 lat pracy w podgik i takie łupy że ciężko koniem wywieść :).za chwile to bedą stażyści pracować w podgik i Ci co dorabiają.

mam wrażenie że w administracji geodezyjnej prze kilkanaście(kilkadziesiąt?) lat nie było nowych ludzi. Nie tyle bez układów i znajomości, ale w ogóle innych niż są teraz. Taki zastój, podział łupów. Teraz powoli ta stara kadra odchodzi na emerytury i o następców może być trudno. Z różnych względów. Nie wróży to dobrze geodezji.. No, chyba, że są i chodzi tylko o konkurs.

2 komentarzezobacz też:reklama
reklama

© 2005-2019 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt