wiadomościksięgarniaprenumeratareklamakontaktRODOpolityka prywatności
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
reklama
strona główna rss
PRENUMERATA TRADYCYJNAPRENUMERATA CYFROWA
film
Bielsko-Biała w OSM
blog
SKANOWANIE LASEROWE

SKANOWANIE LASEROWE
DRONY DLA GEODETY

DRONY DLA GEODETY
NAWI

NAWI
TACHIMETRY

TACHIMETRY
BENTLEY GEOMAGAZYN

BENTLEY GEOMAGAZYN


reklama
reklama

Wiadomości|2017-10-13| GIS, Instytucje

Dane ze stacji pomiarowych GIOŚ w stołecznym geoportalu

W serwisie mapowym Warszawy opublikowano warstwy z indeksem jakości powietrza obliczanym na podstawie danych ze stacji automatycznych funkcjonujących w ramach Państwowego Monitoringu Środowiska.


Dane ze stacji pomiarowych GIOŚ w stołecznym geoportalu
Dane są pobierane z serwerów Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska i aktualizowane co godzinę. Na mapie kolorem oznaczono w 6-stopniowej skali indeks jakości powietrza na poszczególnych stacjach pomiarowych, a kliknięcie w symbol stacji umożliwia nam sprawdzenie wartości zanieczyszczeń, takich jak: pył PM10, pył PM2,5, dwutlenek azotu (NO2), benzen (C6H6) czy tlenek węgla (CO). Udostępniono także linki do danych historycznych. Więcej informacji dostępnych jest na stronach GIOŚ dotyczących oceny jakości powietrza na mapach.

Źródło: UM st. Warszawy, AW


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl

reklama
reklama

2009 created by BRTSOFT.com
© 2005-2018 Geodeta Sp. z o.o.
mapa stronyprenumeratareklamakontakt