wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-06-26| Geodezja

GUGiK poszukuje specjalisty ds. kontroli

Główny Urząd Geodezji i Kartografii w Warszawie ogłosił nabór kandydatów na stanowisko głównego specjalisty do spraw rozpatrywania skarg i przeprowadzania kontroli w Wydziale Nadzoru i Kontroli.


GUGiK poszukuje specjalisty ds. kontroli

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy obejmuje m.in. przygotowywanie projektów rozstrzygnięć w sprawach o charakterze szczególnie złożonym pod względem prawnym i technicznym z zakresu geodezji i kartografii, w celu zapewnienia realizacji działań nadzorczych GGK.

Od kandydatów wymagane jest m.in.:
• wykształcenie wyższe magisterskie z zakresu geodezji i kartografii,
• 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata w organach służby geodezyjnej i kartograficznej,
• posiadanie uprawnień zawodowych z zakresu 1 i 2.

Dokumenty można składać do 20 lipca.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: GUGiK


«« powrót

dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
wiecej luzu Panowie i Panie więcej luzu...Przecież i tak większość nie chciałaby tam pracować! Typowa praca dla urzędnika. Nie rozumiem jadu?
 3 
odpowiedz zgłoś
Pseudo "geodeto" poziom frustracji w polskiej geodezji przekroczył poziom krytyczny. Stąd tyle sfrustrowanych wpisów . Zastanów się może nad tym, i przekaż swojemu pryncypałowi, niech się zastanowi co robi!
 2 
 8 
odpowiedz zgłoś
Chamstwo prostactwo, analfabetyzm, brak etyki i kultury. 90% komentarzy w internecie to takie bagno i pomyje. Dlaczego tu ma byc inaczej ? Bo tu podobno piszą namaszczeni przez Boga geodeci ? Bzdura !
 7 
 3 
odpowiedz zgłoś
beta niezależnie od tego co mówisz nie podoba mi się to jak mówisz. Otóż mówiąc twoimi słowami IGNORANCIE musiałbyś wiedzieć kto wydaje decyzje i w jaki robi to sposób, prawnie jest możliwe uzyskanie uprawnień w terminach podanych w ogłoszeniu. Pojęcie elementarnej logiki i kultury jest ci widać obce, widać wychowywałeś się w chlewiku razem ze swoimi koleżkami świnkami. I wylewasz teraz te swoje pseudo inteligentne pomyje na forum pokazując jak głębokie pokłady chamstwa posiadasz. Do tego powołując się na rozmowy z ludźmi z którymi nie rozmawiałeś.
 3 
 7 
odpowiedz zgłoś
A organ, to znaczy taki zestaw większych i mniejszych fujar :)
 5 
 7 
odpowiedz zgłoś
Beato, Ty też należysz do niekumatych? Od kiedy to pracownik urzędu wydaje rozstrzygnięcia? Pracownik przygotowuje projekt lub projekty - rozstrzygnięcie wydaje organ.
 1 
 7 
odpowiedz zgłoś
A w ogóle to jak mam rozumieć "przygotowywanie projektów rozstrzygnięć" ??? Co to za nowy wynalazek biórw ??? Kiedyś ROZSTRZYGNIĘCIE to było rozstrzygnięcie! Konkretna opinia wydana na podstawie danych naukowych, dobrej praktyki i w końcu przepisów prawa! Te przesłanki pozwalają na wyłonienie JEDNEGO! i tylko JEDNEGO rozstrzygnięcia. Jakich to "projektów rozstrzygnięć" ??? Liczba MNOGA??? Czyli teraz POmioty zatrudnione PO znajomości sPOrządzają kilka projektów tzw. "rozstrzygnięć", a sprawny negocjator- pijarowiec z bezdenną kieszenią negocjuje z tzw. "lobbystami" co może by tu przyjąć, żeby na ośmiorniczki starczyło???
 5 
 6 
odpowiedz zgłoś
wniosek: trzeba przyjąć daaaaleką kuzynkę kacyka
 3 
 6 
odpowiedz zgłoś
I pomyśleć! bęcwał po 2 latach stażu byle gdzie i po 2 latach "na posadzie" w ORGANACH ha! ha! ha! będzie przygotowywał "projekty rozstrzygnięć w sprawach o charakterze szczególnie złożonym pod względem prawnym i technicznym z zakresu geodezji i kartografii, w celu zapewnienia realizacji działań nadzorczych GGK." - NO, POWODZENIA ŻYCZĘ! A tak na marginesie - jak się ma "stanowisko głównego specjalisty do spraw rozpatrywania skarg i przeprowadzania kontroli w Wydziale Nadzoru i Kontroli." do zakresu obowiązków? bo ja tu NIE WIDZĘ ZWIĄZKU!!! I jeszcze jedno! - UPRAWNIENIA! Jak ktoś z 4-ma latami tzw. "doświadczenia zawodowego" może mieć uprawnienia, skoro z tego czasu 2 lata pracował "w organach"? - czyli NIE MÓGŁ samodzielnie wykonywać robót? (bo mu nie wolno! ) - czyli NIE MA STAŻU do uzyskania uprawnień! - no - takie CUDO to tylko gugik mógł wykocić!
 4 
 8 
odpowiedz zgłoś
9 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Kolorowe wideo z orbity
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS