wiadomościksięgarniaMiesięcznik GEODETAreklamakontaktRODOpolityka prywatnościnewsletter
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog
|2015-05-05| Geodezja

WUW w Poznaniu poszukuje 7 inspektorów

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu ogłosił nabór kandydatów na stanowiska inspektorów w Wojewódzkiej Inspekcji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu oraz Delegaturze w Kaliszu.


WUW w Poznaniu poszukuje 7 inspektorów

Od wszystkich kandydatów wymagane jest m.in. wykształcenie wyższe geodezyjne i uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresie 1 i 2.

Do zadań inspektorów do spraw kontroli (miejsce pracy: Poznań; trzy oferty: I, II, III; łącznie 5 stanowisk pracy) należeć będzie m.in. przeprowadzanie kontroli przedsiębiorców wykonujących prace geodezyjne lub prace kartograficzne oraz w organach administracji gik i jednostkach organizacyjnych.

Zakres zadań wykonywanych przez inspektora do spraw geodezji, kartografii, katastru nieruchomości i PZGiK (miejsce pracy: Poznań) obejmuje natomiast m.in. rozpatrywanie skarg i wniosków na działanie organów administracji gik realizujących zadania określone w ustawie Pgik.

Do obowiązków inspektora do spraw nadzoru geodezyjnego i kartograficznego (miejsce pracy: Kalisz) należeć będzie m.in. przeprowadzanie kontroli w organach administracji geodezyjnej i kartograficznej i jednostkach organizacyjnych oraz prowadzenie postępowań administracyjnych, dla których organem jest WINGiK (I i II instancja).

Proponowane wynagrodzenie brutto to: 3000 zł (inspektorzy do spraw kontroli oraz inspektor do spraw nadzoru gik) oraz 3000-5000 zł (inspektor do spraw geodezji, kartografii, katastru nieruchomości i PZGiK). W przypadku wszystkich ofert dokumenty można składać do 15 maja.

Inne oferty pracy na Geoforum.pl

Źródło: WUW w Poznaniu


«« powrót


dodaj komentarz

KOMENTARZE Komentarze są wyłącznie opiniami osób je zamieszczających i nie odzwierciedlają stanowiska redakcji Geoforum. Zabrania się zamieszczania linków i adresów stron internetowych, reklam oraz tekstów wulgarnych, oszczerczych, rasistowskich, szerzących nienawiść, zawierających groźby i innych, które mogą być sprzeczne z prawem. W przypadku niezachowania powyższych reguł oraz elementarnych zasad kultury wypowiedzi administrator zastrzega sobie prawo do kasowania całych wpisów. Użytkownik portalu Geoforum.pl ponosi wyłączną odpowiedzialność za zamieszczane przez siebie komentarze, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody wynikłe z tego tytułu.

komentarze news_pl
Są dwie opcje: 1. Większość już wyjechała 2. Reszta nie chce kolaborować.
 1 
odpowiedz zgłoś
qwerty na podobne stanowisko we wrocławiu, o którym wspomniałeś, cały czas jest nabór (już 4 albo nawet 5!). wszystkie kończą się tak samo: nie wyłoniono najlepszego kandydata. o, właśnie sprawdziłem - ten ostatni z 1. IV też się już zakończył. widocznie szukają najlepszego na świecie kandydata.:-)
 1 
odpowiedz zgłoś
Wysłałem już CV. Młodzież czyta i uczy się, te opisane wynagrodzenie w geodezji to najwyższa półka. Po wielu dekadach harowania za grosze może uda się któremuś na 10 lat przed emeryturą dostać takie stanowisko. Powodzenia!
 3 
 2 
odpowiedz zgłoś
7 inspektorów Jedynie jedno ciekawe stanowisko w delegaturze (pod względem płacowym). Na pozostałe to życzę szczęścia w poszukiwaniach... We Wrocławiu (jak można było zaobserwować na forum) na jedno takie stanowisko z mniejszymi wymaganiami były trzy nabory... To wcale a wcale nie są ciekawe oferty. Jedynym powodem startu na takie stanowisko, jest chęć stabilności zatrudnienia (np. przed ciążą, emeryturą bądź ochota zaciągnięcia kredytu [w bankach przychylnym okiem patrzą na urzędników]).
 1 
odpowiedz zgłoś
Nasępnych siedmiu ale niestety NIE wspaniałych. Przykry ten przerost (rak? ) administracji.
 1 
odpowiedz zgłoś
5 komentarzyzobacz też:wiadomości

słowo kluczowe
kategoria
rok
archiwum
Ewolucja Uzupełniającej Mapy Polski
czy wiesz, że...
© 2005-2021 Geodeta Sp. z o.o.
created by BRTSOFT

O nas

  • Właścicielem portalu Geoforum.pl jest Geodeta Sp. z o.o., wydawca miesięcznika GEODETA oraz serwisu egeodeta24.pl
  • Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp. Od 2005 roku na bieżąco dostarcza informacji z powyższych dziedzin i umożliwia ich komentowanie.
  • GEODETA (Magazyn Geoinformacyjny) ukazuje się od czerwca 1995 roku i jest największym oraz najbardziej popularnym polskim miesięcznikiem prezentującym aktualne zagadnienia z zakresu: geodezji, kartografii, katastru, GIS-u, fotogrametrii i teledetekcji, nawigacji satelitarnej itp.
  • GEODETA cyfrowy to elektroniczna wersja tradycyjnego wydania miesięcznika. W serwisie egeodeta24.pl można zamawiać zarówno prenumeratę, jak i pojedynczne wydania

Zespół redakcyjny

  • Katarzyna Pakuła-Kwiecińska (redaktor naczelny)
  • Anna Wardziak (sekretarz redakcji)
  • Jerzy Przywara
  • Jerzy Królikowski (redaktor prowadzący Geoforum.pl)
  • Damian Czekaj
  • Bogdan Grzechnik

Kontakt

Geodeta Sp. z o.o.
02-541 Warszawa,
ul. Narbutta 40/20
tel. (22) 849-41-63, 646-87-44
redakcja@geoforum.pl
prześlij newsa

Prenumerata
prenumerata@geoforum.pl
egeodeta24@geoforum.pl
Reklama
k.kwiecinska@geoforum.pl

facebook twitter linkedIn Instagram RSS