Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Świętokrzyskie, Kielce

"ALFA-GEO" Usługi Geodezyjne i Kartograficzne Jacek Kafel


Karczówkowska 5A lok.101
25-019 Kielce
tel. 695059530
kom. 695059530

jacek.kafel101@gmail.com
"ALFA-GEO" Usługi Geodezyjne i Kartograficzne Jacek Kafel

opis :

Zajmujemy się obsługą geodezyjną firm, osób prywatnych, urzędów i instytucji państwowych. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i zaangażowaniem - dokładnie i precyzyjnie. Firma "Alfa-Geo" Usługi geodezyjne i kartograficzne Jacek Kafel istnieje od 01-05-2014r., lecz geodezją zajmujemy się od ponad 20 lat. Nasz atut to bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w latach 1999-2022 przy obsłudze inżynieryjno-prawnej wielu inwestycji - począwszy od tych wielkich, kluczowych dla województwa świętokrzyskiego oraz innych regionów Polski, a skończywszy na tych małych, ale jakże ważnych dla poszczególnych inwestorów: firm czy osób prywatnych. Dzięki gruntownej wiedzy inżynieryjnej oraz zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom usługi w możliwie najkorzystniejszej relacji ceny do jakości naszego produktu. Wykonujemy: - mapy do celów projektowych ( w technologii cyfrowej oraz klasycznej ) - pomiary sytuacyjno-wysokościowe terenu, pomiary elewacji budynków - tyczenie i inwentaryzację budynków, sieci uzbrojenia podziemnego oraz wszelkich innych obiektów budowlanych - pomiary realizacyjne - obsługę geodezyjną budownictwa kubaturowego, drogowego, liniowego - opracowywanie przestrzennych, numerycznych modeli ukształtowania powierzchni terenu - pomiary oraz obliczenia objętości mas ziemnych - podziały nieruchomości - wyznaczanie granic nieruchomości - wyznaczanie granic działek - mapy do regulacji stanu prawnego nieruchomości - mapy do celów sądowych - wszelkie inne, nietypowe opracowania geodezyjno-kartograficzne. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, nasze usługi wykonujemy rzetelnie i terminowo zgodnie z naszą dewizą: "dokładnie, precyzyjnie - konkurencyjnie". Zapraszamy do współpracy!


uaktualnij danefirmy

firma
miasto
kategoria
Skanery laserowe pomagają kręcić "Grę o tron"
czy wiesz, że...
© 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

O nas

Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

Historia

Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

Reklama

Zapraszamy do kontaktu na adres
redakcji:

Kontakt

Redaktor prowadzący:
Damian Czekaj
Sekretarz redakcji:
Oliwia Horbaczewska
prześlij newsa

facebook twitter linkedIn Instagram RSS