Ciekawe Tematyarchiwum Geodetywiadomościnewsletterkontaktreklama
Najnowsze wydarzenia z dziedziny geodezji, nawigacji satelitarnej, GIS, katastru, teledetekcji, kartografii. Nowości rynkowe, technologiczne, prawne, wydawnicze. Konferencje, targi, administracja.
blog

Lubelskie, Tomaszów Lubelski

GEOPLAN Dariusz Pata


Rolnicza 6 lok.16
22-600 Tomaszów Lubelski
kom. 691016766

geoplan.biuro@gmail.com
GEOPLAN Dariusz Pata

 • mapa do projektu, wytyczenie, inwentaryzacja
 • mapa prawna, podział, rozgraniczenie
 • obsługa budownictwa i przemieszczenia
 • opis :

  Firma ?GEOPLAN Dariusz Pata? jest jedną z firm mającą swoją siedzibę na terenie miasta Tomaszów Lubelski ale realizujemy prace geodezyjne na terenie całego kraju. Zdobyte doświadczenie przy bardzo różnorodnych projektach geodezyjnych gwarantują wysoki poziom wykonawstwa geodezyjno-kartograficznego w takich dziedzinach jak: mapy sytuacyjno-wysokościowe ( w formie analogowej jak i numerycznej), obsługa inwenstycji budowlanych, inwentaryzacje powykonawcze, tworzenie baz danych GESUT/BDOOT500 oraz szeregu innych usług dostosowanych do potrzeb zleceniodawcy. Zapewniamy miłą, fachową i terminową obsługę na najwyższym poziomie technicznym, dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Zawsze jesteśmy gotowi do wykonania każdego nawet najtrudniejszego zadania z dziedziny geodezji i kartografii. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i narzędziami które są nieodzownym elementem pracy współczesnego geodety. Odpowiedni sprzęt i oprogramowanie geodezyjne fachowo wykorzystane przez doświadczonych geodetów pozwala prowadzić pomiary i opracowywać ich wyniki szybko i precyzyjnie.


  uaktualnij dane  firmy

  firma
  miasto
  kategoria
  Jak skanowano największy atlas świata
  czy wiesz, że...
  © 2023 - 2024 Geo-System Sp. z o.o.

  O nas

  Geoforum.pl jest portalem internetowym i obszernym kompendium wiedzy na tematy związane z geodezją, kartografią, katastrem, GIS-em, fotogrametrią i teledetekcją, nawigacją satelitarną itp.

  Historia

  Portal Geoforum.pl został uruchomiony przez redakcję miesięcznika GEODETA w 2005 r. i był prowadzony do 2023 r. przez Geodeta Sp. z o.o.
  Od 2 maja 2023 roku serwis prowadzony jest przez Geo-System Sp. z o.o.

  Reklama

  Zapraszamy do kontaktu na adres
  redakcji:

  Kontakt

  Redaktor prowadzący:
  Damian Czekaj
  Sekretarz redakcji:
  Oliwia Horbaczewska
  prześlij newsa

  facebook twitter linkedIn Instagram RSS